5 /5
Based on 5 ratings
100%
856
Січеславська
856

Відомий художник із Дніпра загинув у бою з ворожими диверсантами

Відомий художник із Дніпра загинув у бою з ворожими диверсантами

Відомий художник із Дніпра загинув у бою з ворожою диверсійною групою у Василькові (під Києвом – від ред.). Окупанти хотіли прорватися у шкільний підвал з мирними людьми. Про це Nikopolnews повідомляє, посилаючись на Музей українського живопису.

Повідомляють, що у Василькові в бою з ворожою диверсійною групою загинув відомий художник, заслужений діяч мистецтв України Сергій Пущенко (1960-2022). Разом з побратимами з тероборони він вступив у бій із російськими диверсантами, які хотіли прорватися у шкільний підвал із мирними людьми, і ціною власного життя врятував їх. Разом з Сергієм загинули бійці добровольчої групи Степан Ковалюк і Ярослав Гранітний.

Сергій Пущенко – автор понад 900 картин: пейзажі, портрети, натюрморти. Основна тема творчості пов’язана з українським козацтвом. Він автор серії полотен «Козацькому роду — нема переводу». У художніх роботах поетично відображено народних героїв, історію, природу та побут України.

У 2015—2018 роках під час війни з російськими окупантами створив з натури галерею із 113 живописних і графічних портретів українських воїнів-добровольців.

Відомий художник із Дніпра загинув у бою з ворожими диверсантами

Художник народився на Дніпропетровщині. Змалку багато малював, любив читати, мріяв ілюструвати книжки. Після Володимирівської десятирічки закінчив Дніпропетровське художнє училище (відділення живопису), а згодом — Український поліграфічний інститут ім. Івана Федорова у Львові. Здобув фах художника-графіка, оформлювача книжкової друкованої продукції, художнього редактора, після чого працював у видавництві «Прапор» (Харків) художнім редактором, оформлював книжки. Згодом — на творчій роботі.

Світла пам’ять Захиснику України!

Російські загарбники прориваються до ЗАЕС – найбільшої атомної станції Європи

Відомий художник із Дніпра загинув у бою з ворожими диверсантами Встановити додаток

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
×