5 /5
Based on 5 ratings
100%
4491
Січеславська
4491

Внаслідок ворожих обстрілів загинув мирний мешканець Мар’янського

Внаслідок ворожих обстрілів загинув мирний мешканець Мар’янського

Як повідомляв раніше Nikopolnews, на Дніпропетровщині не обійшлося без жертв серед цивільного населення внаслідок ворожих обстрілів 17 квітня. Стало відомо, що загинув мешканець Мар’янського.

Про це повідомив голова військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.

Загинув мирний мешканець Мар’янського, чоловік 59 років. Він знаходився на подвір’ї свого будинку. Це перша втрата серед мирного населення на території Криворізького району. Є руйнування приватних будинків і господарчих споруд, перебити декілька ліній електропередач– сказав Олександр Вілкул.

Він зазначив, що продовжуються обстріли «Градами» і «Ураганами», в тому числі із застосуванням касетних боєприпасів.

Нагадаємо, село Мар’янське знаходиться на межі з Херсонською областю. Ця територія регулярно обстрілюється ворогом. Окупанти намагаються вийти на кордони Херсонщини, але ЗСУ не дають їм цього зробити.

Мешканців громад Днпропетровщини, що межують з Херсонщиною, просять бути максимально обережними. Без крайньої необхідності не виходити на вулицю.

Крім ворожих обстрілів тут існує загроза підривів на боєприпасах росіян. Триває розмінування території. Наразі знешкоджено вже 800 боєприпасів, тільки за вчора, 17 квітня – 124.

Внаслідок ворожих обстрілів околиць Дніпропетровщини пошкоджені будинки і ферми

Фото наслідків нічних ворожих обстрілів на Дніпропетровщині від ДСНС

До Дніпра доправили дівчину з ДЦП, яка внаслідок обстрілів втратила обох батьків

To Top