5 /5
Based on 5 ratings
100%
2782
Січеславська
2782

Ворог готує наступ на Кривий Ріг, але ми готові – Вілкул

Ворог готує наступ на Кривий Ріг, але ми готові – Вілкул

Ворог готує наступ на Кривий Ріг. Таку заяву зробив начальник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул, передає Nikopolnews.

Замість вечірнього брифінгу. Головне. Ворог проводить формування наступального ударного формування на нашому напрямку у Херсонській області. Найближчими днями ми чекаємо їхнього можливого переходу в наступ. Але ми знаємо про них більше, ніж їм здається, ми розуміємо всі їхні плани і ми повністю готові до будь-якого розвитку ситуації, – сказав Олександр Вілкул.

Він запевнив, що гарнізон міста готовий, готові всі військові частини, побудувана глибокоешелонована оборона та багатоступінчасті укріпрайони.

Триває дуже велика робота з допомоги в евакуації людей із прифронтової зони. Кривий Ріг дає автобуси, швидкі, ми забезпечили допомогу медиків, соціальних працівників. Але люди виїжджають і на велосипедах, і везуть старих та дітей у тачках.
За останні три дні за різними напрямками вдалося евакуювати понад 5000 мешканців Херсонської області. Для тих, хто залишається переночувати у Кривому Розі та поїхати далі, ми організуємо ночівлю. Для тих, хто залишається у нас довше, підготовлено розселення у школах, садках, терцентрах. Загалом через Кривий Ріг пройшло вже понад 100 тисяч переселенців, 50 тисяч перебувають у місті зараз, – розповів Олександр Вілкул.

Також він додав, що  продовжується робота щодо посилення всіх ліній оборони Кривого Рогу.

До уваги криворіжців та мешканців району – якщо ви бачите, що десь щось пиляється, ріжеться, копається чи будується, то не треба бігати навколо, знімати та дзвонити у всі служби. А тим паче викладати це все в інтернет, – звернувся до містян начальник військової адміністрації.

Дорогі земляки! Сьогодні велике свято. Вітаю всіх криворожан, і всіх, хто зараз у нашому місті та районі з Великоднем! Господь дає нам сили, і ми обов’язково пройдемо всі випробування. Справедливість обов’язково переможе, а зло, яке прийшло на нашу землю, буде обов’язково повалено. Інакше бути просто не може! Тому що наша справа правильна, ми на своїй землі, і ми переможемо!Зберігаємо витримку, спокій, допомагаємо одне одному. З нами Бог, – резюмував Олександр Вілкул.

Ворог готує наступ на Кривий Ріг, але ми готові – Вілкул Ворог готує наступ на Кривий Ріг, але ми готові – Вілкул

Ворог обстріляв два населених пункти Дніпропетровщини увечері 20 квітня — Вілкул

«Масово обстріляли з реактивних систем» — Олександр Вілкул про нічні обстріли Криворізького району

Вночі ворог обстріляв село на Дніпропетровщині і селище на Херсонщині

 

To Top
Ще новини ⬇