Вийшов з машини і дав 1000 грн за дідуся: у Дніпрі сталася зворушлива історія (фото)

У Дніпрі сталася невелика ДТП, яка мала несподівані наслідки. Вчинок чоловіка вразив всіх, хто був очевидцем. А потім про нього написали в соцмережах, повідомляє місцеве видання Наше місто, передає Nikopolnews.

У Дніпрі внизу вул. Робочої літній велосипедист, не втримавши рівноваги, разом зі своїм транспортним засобом впав на Nissan, розбивши йому фару.

На щастя, сам дідусь не постраждав, але був у шоці від шкоди, яку заподіяв дорогій машині. Власниця автомобіля теж була не в захваті, адже ремонт потрібен недешевий. Але далі ситуація прийняла несподіваний оборот. Про те, як розвивалися події, водій Nissan Вікторія Манник розповіла на своїй сторінці в Фейсбук.

Жінка не приховує, що в той момент думала не про жалість до літньої людини, а про те, у скільки їй обійдеться ремонт. Сам винуватець події дістав 500 грн і віддав гроші Вікторії. Поки вони розмовляли, з автомобіля, що стояв попереду, вийшов чоловік і простягнув жінці 1000 грн.

«Відпустіть дідуся, треба поважати старість. Я вам дам 1000 грн на ремонт», — сказав незнайомець і простягнув Вікторії купюру.

Чоловік сів у своє авто і поїхав, а жінка ще деякий час дивилася йому вслід, перебуваючи в ступорі.

Пізніше, прийшовши в себе, Вікторія Манник написала, що незнайомець зробив її день своїм вчинком. Вона не стала викликати поліцію і відпустила дідуся, як і попросив незнайомець. Правда, запропоновані літнім велосипедистом гроші все-таки взяла.

Як розшукали дідуся, що зник у Чеворногригорівці (фото)

 

To Top