5 /5
Based on 5 ratings
100%
2210
Україна
2210

Енергоатом  терміново аналізує вплив можливого підриву дамби Каховської ГЕС на безпеку роботи ЗАЕС

Енергоатом  терміново аналізує вплив можливого підриву дамби Каховської ГЕС на безпеку роботи ЗАЕС

Енергоатом  терміново проводить аналіз впливу можливого підриву дамби Каховської ГЕС на безпеку роботи ЗАЕС, – передає Nikopolnews, посилаючись на офіційний Телеграм-канал державного підприємства.

Враховуючи інформацію про мінування дамби Каховського водосховища, шлюзів і опор Каховської ГЕС та, відповідно, високу загрозу підриву цих споруд, ДП «НАЕК «Енергоатом» на вимогу Держатомрегулювання терміново аналізує вплив наслідків, які такий підрив матиме на безпеку експлуатації Запорізької атомної електростанції.

Руйнування зазначених об’єктів може призвести до незворотного падіння рівня води в Каховському водосховищі, з якого подається охолоджувальна вода для ЗАЕС.

Результати аналізу, а також перелік першочергових компенсувальних заходів задля забезпечення безпеки експлуатації енергоблоків ЗАЕС у режимі втрати підживлення охолоджувальної води з Каховського водосховища будуть направлені до ДІЯРУ не пізніше 9 листопада 2022 року.

У телеграм каналі Енергоатому зазначається, що у разі підриву Каховської ГЕС постраждають Крим та позиції росіян. Про це каже військовий експерт

Військовий експерт Сергій Грабський вважає, що росіяни не повинні цього робити «з огляду на здоровий глузд».

«Насамперед від вибуху на Каховській ГЕС постраждає Крим, який залишиться без води. І постраждають ті підрозділи та лінії оборони, які противник будує саме на лівому березі. Але, розуміючи з ким ми маємо справу, остаточно не можна виключати таку версію», – уточнив він.

«Брудна бомба», яку росія може готувати на ЗАЕС – що це таке, яку небезпеку несе і як врятуватися

To Top
Рекомендуємо