5 /5
Based on 5 ratings
100%

Купити квартиру в Дніпрі

3795
3795

На ЗАЕС та в Енергодарі поменшало окупантів – яка причина

На ЗАЕС та в Енергодарі поменшало окупантів. Про це розповів в ефірі Національного телемарафону «Єдині новини» голова «Енергоатому» Петро Котін, передає Nikopolnews з посиланням на РБК-Україна.

Петро Котін назвав вірогідну причину зменшення кількості російських військових на Запорізькій атомній електростанції і у місті-супутнику.

Останнім часом поменшало російських військових у місті Енергодарі і на самій станції. І змінюється персонал зараз більше на жіночу стать. Чоловіків стає менше. Ми вважаємо, що росіяни використовують цих чоловіків для переведення на фронт, – сказав Котін

На ЗАЕС та в Енергодарі поменшало окупантів – яка причина

За його словами, станом на сьогоднішній день на Запорізькій АЕС працює до 800 українців. Умови роботи залишаються складними.

Наш персонал не підписує контракти з російським ‘Росатомом’. Персоналу окупантам не вистачає, тож вони змушені використовувати наш персонал на станції. Фактично умови роботи нашого персоналу залишаються дуже тяжкими», – сказав директор «Енергоатому»

Ще новини Енергодара: Чоловіків з Енергодара женуть воювати проти ЗСУ – Орлов

Корисні посилання дивіться нижче

НСН у Телеграм

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
донат
×