Сили оборони продовжують нищити логістику ворога на окупованих територіях півдня України. Росіяни сьогодні скиглять, що Сили оборони зруйнували міст у Василівці на Запоріжжі.
Саме звідти, з лівого берега Дніпра, з окупованої території Запорізької області, окупанти щодня і щоночі обстрілюють Нікопольщину. І кожен мінус у логістиці ворога – це ще один крок до спокою та мирного життя на правому березі.
Відео моменту удару і його наслідків публікують сьогодні російські пропагандисти, передає Nikopolnews. Вони скаржаться на українську армію та її удари. Зазначається, що міст через річку зруйнований. А це означає, що перебування загарбників на окупованій території ще більше ускладниться. Далі буде…
Окупанти скиглять, що Сили оборони зруйнували міст у Василівці на Запоріжжі – відео моменту і наслідків
Нагадаємо, раніше ми повідомляли: «Енергодар в окупації перестав бути «фронтовим оазисом» для орків, росіян ту не буде»: як виглядає захоплене місто влітку 2026 року (фото)
Нащ ТЕЛЕГРАМ.




