Допомога українцям
326
326

«Ой-ой-ой, присандолило»: окупанти скиглять, що Сили оборони зруйнували міст у Василівці на Запоріжжі – відео моменту і наслідків

«Ой-ой-ой, присандолило»: окупанти скиглять, що Сили оборони зруйнували міст у Василівці на Запоріжжі – відео моменту і наслідків

Сили оборони продовжують нищити логістику ворога на окупованих територіях півдня України. Росіяни сьогодні скиглять, що Сили оборони зруйнували міст у Василівці на Запоріжжі.

Саме звідти, з лівого берега Дніпра, з окупованої території Запорізької області, окупанти щодня і щоночі обстрілюють Нікопольщину. І кожен мінус у логістиці ворога – це ще один крок до спокою та мирного життя на правому березі.

Відео моменту удару і його наслідків публікують сьогодні російські пропагандисти, передає Nikopolnews. Вони скаржаться на українську армію та її удари. Зазначається, що міст через річку зруйнований. А це означає, що перебування загарбників на окупованій території ще більше ускладниться. Далі буде…

Окупанти скиглять, що Сили оборони зруйнували міст у Василівці на Запоріжжі – відео моменту і наслідків

Нагадаємо, раніше ми повідомляли: «Енергодар в окупації перестав бути «фронтовим оазисом» для орків, росіян ту не буде»: як виглядає захоплене місто влітку 2026 року (фото)

А також: «Добре, хоч підмітають за собою»: нові фото і відео «ахмат» на ЗАЕС – що вони там роблять, МАГАТЕ не повідомляє…

Нащ ТЕЛЕГРАМ.

To Top
Пошук
e-mail
Важливі
Новини
Lite
Отримати допомогу
Радіо