Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
1938
1938

Росіяни мають залишити ЗАЕС – заява Євросоюзу

Росіяни мають залишити ЗАЕС – заява Євросоюзу

Росіяни мають залишити ЗАЕС – це єдиний шлях до створення зони безпеки навколо ядерного об’єкту. Про таке заявили у ЄС, передає Nikopolnews.

Російська федерація повинна повернути контроль Запорізькою атомною електростанцією Україні. Для цього російські війська разом з технікою мають покинути стратегічний об’єкт. Про це йдеться у заяві Євросоюзу, оприлюдненій після засідання ОБСЄ.

У ній, зокрема, виражається глибока занепокоєність з приводу недавніх вибухів біля ЗАЕС та продовження незаконної окупації об’єкту росією.

«Ситуація може бути вирішена лише шляхом повного виведення російських військ та техніки з території станції», – наголошується у заяві

У ЄС також зазначили, що безвідповідальна ядерна риторика рф абсолютно неприйнятна.

«Ми підтримуємо зусилля МАГАТЕ, спрямовані на посилення ядерної безпеки в Україні, зокрема шляхом постійної присутності експертів та припинення всіх бойових дій на території ЗАЕС, навколо неї та прилеглої інфраструктури», – йдеться у заяві

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що нарешті відбулася ротація місії МАГАТЕ на Запорізькій АЕС. Росіяни блокували цей процес від початку лютого.

Інші новини Енергодара:

Читайте також:

Скільки ще триватиме війна в Україні – що кажуть у Залужного

 

 

 

 

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×