1594
1594

У Нікополі рятівники провели інструктажі з працівниками торгівлі на святковій ярмарці

В Никополе спасатели провели инструктажи

У Нікополі рятівники провели профілактичні інструктажі з працівниками торгівлі на святковій ярмарці, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на ГУ ДСНС у Дніпропетровській області.

Традиційно у період проходження зимових новорічних та Різдвяних свят в м. Нікополь проходять ярмарки. Тому 31 грудня інспекторський склад Нікопольського районного управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області провів профілактичний рейд по торгових кіосках ярмарки, з метою перевірки готовності працівників торгової сфери до забезпечення протипожежного захисту своїх робочих місць.

photo 2021 12 31 08 54 00

Під час перевірок фахівці ДСНС інструктували продавців як краще облаштувати свою робочу зону для забезпечення пожежної безпеки на ній, зазначивши, що під час облаштування кіосків необхідно використовувати матеріали з якомога меншою горючою здатністю, уникати використання неякісної електропроводки та електроприладів і розміщати їх подалі від легкозаймистих предметів.

photo 2021 12 31 08 54 49

Разом з цим, упевнились у наявності первинних засобів пожежогасіння, зокрема вогнегасників та наочно показали як правильно та безпечно застосовувати їх. Також надзвичайники довели до своїх співрозмовників порядок дій, у разі виникнення пожежі на об’єкті, наголосивши на тому, що в першу чергу, необхідно здійснити виклик Служби порятунку, щоб, в разі виходу ситуації з-під контролю, не допустити до значних матеріальних збитків або, й того гірше, людських жертв.

photo 2021 12 31 08 54 58

По завершенню бесіди інспектори нагадали підприємцям, що Службу порятунку можна викликали за екстреним номером «101».

У Нікополі МНС-ники провели виховне заняття у дитячому садку

У Нікополі і районі стало гинути більше людей на пожежах: за рік 18 жертв

Як безпечно рибалити взимку: поради рятувальників Нікополя

To Top