Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
367
Без категорії
367

Дитяча поліклініка Покрова отримала нову апаратуру: цифрові стетоскопи, деструктори тощо (фото)

Детская поликлиника Покрова

Дитяча поліклініка Покрова отримала нову апаратуру, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на сайт Покровської міської ради.

У Центрі первинної медико-санітарної допомоги стало більше пульсоксиметрів, глюкометрів, електронних термометрів, тонометрів, мішків Амбу та з’явилися деструктори й цифрові стетоскопи.

Чергове надходження медтехніки відбулося в рамках співпраці з Українським фондом соціальних інвестицій (УФСІ). Відповідно до підписаного міським головою Олександром Шаповалом меморандуму, у Покрові реалізується проєкт з покращення умов надання первинної медичної допомоги в амбулаторіях загальної практики сімейної медицини №4 та №5.

Цього разу медичне приладдя поповнить матеріально-технічну базу амбулаторії №5 (дитяча поліклініка) і стане не зайвим у роботі лікарів.

Серед новинок, на які дуже чекали – два цифрових стетоскопи, котрі значно чутливіші за звичайні, що є великим плюсом під час прослуховування серця, легень та інших внутрішніх органів пацієнта. Крім того, технологія дозволяє записувати, зберігати і передавати інформацію на комп’ютер для подальшого дослідження.

Дитяча поліклініка Покрова отримала нову апаратуру: цифрові стетоскопи, деструктори тощо (фото)

Дитяча поліклініка Покрова отримала нову апаратуру: цифрові стетоскопи, деструктори тощо (фото)

Дитяча поліклініка Покрова отримала нову апаратуру

Надзвичайно потрібними  є і два деструктори. Компактні прилади призначені для знищення використаних голок одноразових шприців. Це не лише знезараження та безпека персоналу, а й економічна вигода. Оскільки зменшується об’єм і змінюється класифікація медичних відходів, здешевлюючи їхню утилізацію.

Дитяча поліклініка Покрова

Дитяча поліклініка Покрова

Співпраця триває. Проєкт впроваджується УФСІ за кошти гранту Уряду Німеччини, наданих через Банк розвитку KfW.

Доросла поліклініка у Покрові тимчасово переїхала: де і як приймають

Школи Нікополя і Покрова отримали сучасні ноутбуки (відео)

У Нікополі МНС-ники провели виховне заняття у дитячому садку

To Top
Ще новини ⬇
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×