1472
1472

[:ru]Дорожные работы на 50 лет НЗФ: что обещают, кто выполнит и сколько стоит (видео)[:ua]Дорожні роботи на 50 років НЗФ: що обіцяють, хто виконає і скільки коштують (відео)[:]

678

[:ru]В Никополе на улице 50 лет НЗФ обещают новое дорожное покрытие и ливневую канализацию, сообщает Nikopolnews, ссылаясь на прессс-службу Никопольского городского совета.

Работы здесь уже начались. Сейчас подрядчик занимается фрезеровкой дорожного полотна. Благодаря установке лотков для водоотведения будет убрана вода, которая часто скапливается возле бывших общежитий и здания полиции.

Сюжет пресс-службы горсовета. Городской голова Никополя Александр Саюк рассказывает о планах.

На сайте государственных закупок Прозорро Nikopolnews нашел четыре недавних тендера на ремонт дороги по улице 50 лет НЗФ. Один из них был отменен, а провести удалось три.

  • Тендер от 22 апреля на текущий ремонт 2010 м.кв дороги. Подряд стоимостью 3 100 000 гривен получил ФОП Ляшенко. Интересно, что торгов, по сути, не было. Оба участника не понижали цену, в итоге сумма осталась такой, какой она была на старте, а победителем объявили ФОП Ляшенко, отклонив предложение ФОП “САВОСТЬЯНОВ КОСТЯНТИН КОСТЯНТИНОВИЧ”. Договор с победителем уже заключили.

1 20

  • Тендер от 4 июня. Подряд стоимостью 3 050 000 гривен, скорее всего, тоже получит ФОП Ляшенко, хотя цену он не снижал и его предложение – дороже, чем у соперника ФОП “КУЛЬНЄВА МАРГАРИТА МИХАЙЛІВНА”. Предпринимателя уже объявили победителем. С ним намерены заключить договор. Ниже – скрин с Прозоро по торгам, а также перечень работ по этому тендеру.

2 5

lotok 1 lotok 2

lotok 3

  • Тендер от 29 июня на ремонт 250 м.кв. дорожного полотна от улицы Героев Чернобыля до школы №7. Подряд стоимостью 195 000 гривен пока не достался никому, так как аукцион еще не прошел, он назначен на 15 июля.

Заказчиком везде выступает управление инфраструктуры, благоустройства и коммунального хозяйства Никопольского городского совета в лице Всеволода Зинченко. Согласно условиям тендеров, работы должны быть завершены до 31 декабря 2021 года.

Кстати, недавно “NikopolNews” писал:

Реконструкцію “горбатого” моста у Нікополі слід проводити якнайшвидше – експерти (відео)[:ua]У Нікополі на вулиці 50 років НЗФ обіцяють нове дорожнє покриття та зливову каналізацію, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на прессс-служби Нікопольської міської ради.

Роботи тут вже почалися. Зараз підрядник займається фрезеруванням дорожнього полотна. Завдяки установці лотків для водовідведення буде прибрана вода, яка часто скупчується біля колишніх гуртожитків та будівлі поліції.

Нижче сюжет прес-служби міськради. Міський голова Нікополя Олександр Саюк розповідає про плани.

На сайті державних закупівель Прозоро Nikopolnews знайшов чотири недавніх тендери на ремонт дороги по вулиці 50 років НЗФ. Один з них був скасований, а вдалося провести три.

  • Тендер від 22 квітня на поточний ремонт 2010 м. кв дороги. Підряд вартістю 3 100 000 гривень отримав ФОП Ляшенко. Цікаво, що торгів, по суті, не було. Обидва учасники не знижували ціну, в результаті сума залишилася такою, якою вона була на старті, а переможцем оголосили ФОП Ляшенко, відхиливши пропозицію ФОП “САВОСТЬЯНОВ КОСТЯНТИН КОСТЯНТИНОВИЧ”. Договір з переможцем вже уклали.

1 20

  • Тендер від 4 червня. Підряд вартістю 3 050 000 гривень, швидше за все, теж отримає ФОП Ляшенко, хоча ціну він не знижував і його пропозиція дорожче, ніж у суперника ФОП “КУЛЬНЄВА МАРГАРИТА МИХАЙЛІВНА”. Підприємця вже оголосили переможцем. З ним мають намір укласти договір. Нижче – скрін з Прозоро з торгів, а також перелік робіт за цим тендером.

2 5

lotok 1 lotok 2

lotok 3

  • Тендер від 29 червня на ремонт 250 м. кв. дорожнього полотна по 50 років НЗФ від вулиці Героїв Чорнобиля до школи №7. Підряд вартістю 195 000 гривень поки не дістався нікому, так як аукціон ще не пройшов, він призначений на 15 липня.

Замовником скрізь виступає управління інфраструктури, благоустрою і комунального господарства Нікопольської міської ради в особі Всеволода Зінченко. Згідно з умовами тендерів, роботи мають бути завершені до 31 грудня 2021 року.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Реконструкцію “горбатого” мосту у Нікополі слід проводити якнайшвидше – експерти (відео)

 [:]

To Top