1150
1150

[:ru]ФК «Никополь» одержал победу над «Кристаллом» в домашнем матче (видео)[:ua]ФК “Нікополь” переміг “Кристал” у домашньому матчі[:]

[:ru]ФК «Никополь» одержал победу над «Кристаллом» в домашнем матче (видео)[:ua]ФК "Нікополь" переміг "Кристал" у домашньому матчі[:]

[:ru]У никопольских футбольных болельщиков снова повод для ликования! Местная команда одержала вторую подряд за последнее время победу. Об этом Nikopolnews сообщает, ссылаясь на официальную страничку ФК «Никополь» в Фейсбуке и сайт ДнепрNews.

Футбольный клуб «Никополь» одержал победу над херсонским “Кристаллом” со счетом 2:0 дома, на стадионе «Электрометаллург». Матч состоялся вчера, 18 августа, в рамках второго предварительного этапа Кубка Украины.

Оба гола были забиты в конце второго тайма. На 80-й минуте Ярослав Гоменко вывел хозяев вперед. А спустя пять минут Богдан Гора замкнул передачу с фланга и решил исход противостояния.

«Никополь» в меньшинстве обыграл «Кристалл» со счетом 2:0.
Первый тайм закончился ничьей и изъятием на 35-й минуте за второе предупреждение защитника Назара Сидоренко.
Во втором тайме, не смотря на то, что никопольчане играли в меньшинстве, «Кристалл» дважды ошибся в обороне, – сообщают в клубе.

Таким образом, «Никополь» вышел в 1/16 Кубка Украины. Следующий матч клуб проведет против «Таврии» в воскресенье, 22 августа, в 17:30.

Сегодня, 19 августа состоится жеребьевка, и никопольчане узнают своего следующего соперника в кубковой гонке.

Видео игры:

ФК Нікополь - ФК  Кристал  vbet Кубок України, другий попередній етап. ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯФК Нікополь – ФК Кристал vbet Кубок України, другий попередній етап. ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ

Кстати, недавно “NikopolNews” писал:

ФК «Нікополь» розгромив на виїзді ФК «Реал Фарма» (відео)

Як зіграв ФК “Нікополь” з “Тростянцем” у домашньому матчі (відео)

ФК “Нікополь” розгромно програв на виїзді (відео)[:ua]У нікопольських футбольних уболівальників знову привід для радості! Місцева команда здобула другу поспіль за останній час перемогу. Про це Nikopolnews повідомляє, посилаючись на офіційну сторінку ФК «Нікополь» у Фейсбуці та сайт ДнепрNews.

Футбольний клуб «Нікополь» здобув перемогу над херсонським “Кристалом” з рахунком 2:0 вдома, на стадіоні «Електрометалург». Матч відбувся вчора, 18 серпня, у рамках другого попереднього етапу Кубка України.

Обидва голи були забиті наприкінці другого тайму. На 80-й хвилині Ярослав Гоменко вивів господарів вперед. А через п’ять хвилин Богдан Гора замкнув передачу з флангу і вирішив результат протистояння.

«Нікополь» у меншості обіграв «Кристал» з рахунком 2:0.
Перший тайм закінчився нічиєю і вилученням на 35-й хвилині за друге попередження захисника Назара Сидоренка.
У другому таймі, не дивлячись на те, що нікопольці грали в меншості, «Кристал» двічі помилився в обороні, – повідомляють у клубі.

Таким чином, «Нікополь» вийшов в 1/16 Кубка України. Наступний матч клуб проведе проти «Таврії» у неділю, 22 серпня, о 17:30.

Сьогодні, 19 серпня відбудеться жеребкування, і нікопольці дізнаються свого наступного суперника в кубковій гонці.