2282
2282

[:ru]Гражданин России украл в Никополе бутылку рома и должен отработать[:ua]Громадянин Росії поцупив у Нікополі пляшку рому і має відпрацювати[:]

i 1

[:ru]В Никополе прошел суд над гражданином Российской Федерации, который совершил кражу в одном из супермаркетов города. Вероятно, ему очень хотелось выпить, но не хотелось платить. Об этом случае, произошедшем в конце мая, Nikopolnews узнал из Единого реестра судебных решений.

На скамью подсудимых попал уроженец города Кировск Мурманской области РФ, гражданин России со средним образованием, не женатым, нигде не работающим и проживающим здесь без регистрации. Ранее он никогда судим не был.

25 мая 2021 года примерно в 19:11 данный мужчина зашел в помещение торгового зала супермаркета «Варус-7» по улице Шевченко, 223 в Никополе.

Примерно в 19:13, убедившись, что за его действиями никто не наблюдает, взял с полки бутылку рома «Спайсед Ботафого 40 %» емкостью 0,7 л и стоимостью 450. Товар он нес в руке, прикрывая предплечьем. После этого подошел к кассовой зоне, где как раз отсутствовал кассир. Успел дойти до выхода из магазина, где был остановлен охранником.

Вора-неудачника обвинили в совершении уголовного проступка, предусмотренного ч. 2 ст. 15 ч. 1 ст. 185 Уголовного Кодекса Украины (кража).

2 17 3 14

Свою вину подсудимый признал и искренне раскаялся.

Суд приговорил его к 80 часам общественных работ.

Кстати, недавно “NikopolNews” писал:

Уродженець Нікополя “відзначився” у Запорізькій області – вирізав 209 метрів кабелю[:ua]В Нікополі пройшов суд над громадянином Російської Федерації, який скоїв крадіжку в одному із супермаркетів міста. Ймовірно, йому дуже хотілося випити, але не хотілося платити. Про цей випадок, що стався в кінці травня, Nikopolnews дізнався з Єдиного реєстру судових рішень.

На лаву підсудних потрапив уродженець міста Кіровськ Мурманської області РФ, громадянин Росії з середньою освітою, не одружений, ніде не працюючий і проживаючий тут без реєстрації. Раніше він ніколи судимий не був.

25 травня 2021 року приблизно о 19:11 цей чоловік зайшов до приміщення торгового залу супермаркету «Варус-7» по вулиці Шевченка, 223 в Нікополі.

Приблизно в 19:13, переконавшись, що за його діями ніхто не спостерігає, взяв з полиці пляшку рому «Спайсед Ботафого 40 %» місткістю 0,7 л та вартістю 450. Товар він ніс у руці, прикриваючи передпліччям. Після цього підійшов до касовій зоні, де якраз був відсутній касир. Встиг дійти до виходу з магазину, де був зупинений охоронцем.

Злодія-невдаху звинуватили у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч. 2 ст. 15 год. 1 ст. 185 Кримінального Кодексу України (крадіжка).

2 17 3 14

Свою провину підсудний визнав і щиро розкаявся.

Суд засудив його до 80 годин громадських робіт.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Уродженець Нікополя “відзначився” у Запорізькій області – вирізав 209 метрів кабелю[:]

To Top