1037
1037

[:ru]Какая погода будет в Никополе на выходных 24 и 25 июля[:ua]Якою буде погода у Нікополі на вихідних 24 і 25 липня[:]

220209311 1785729818254714 3423953774960773431 n

[:ru]В конце уходящей рабочей недели Никополь наконец-то посетила прохлада, и горожане смогли немного отдохнуть от жары. А перед этим в регионе бушевала стихия, натворившая немало неприятностей. Какими будут грядущие выходные 24 и 25 июля? Об этом Nikopolnews узнал из прогноза на сайте Синоптик.

На выходных жара потихоньку начнет возвращаться в Никополь. Хотя такого зноя, какой был в начале недели все же пока не будет. В субботу 24 июля обещают переменную облачность, без осадков, преимущественно мало ветрено. Температура воздуха – до 27 градусов тепла.

1 108

В воскресенье 25 июля погода будет примерно такой же, только жарче. Столбик термометра поднимется уже до 29 со знаком «плюс». Сильного ветра не будет, как и осадков. На смену ясному утру придет облачный день, а к вечеру небо снова очистится от облаков.

2 45

Nikopolnews желает всем хорошего настроения при любой погоде и приятных выходных.

Фото: Любовь Зинченко (Красивый Никополь)

Кстати, недавно “NikopolNews” писал:

Розбиті вікна, повалені дерева, знищений врожай: наслідки стихії у Нікополі (фото, відео)

У Дніпрі смажили яєчню на асфальті

Красива гроза біля Нікополя – фото, що зачаровують

 [:ua]Наприкінці робочого тижня, що минає, Нікополь нарешті відвідала прохолода, і городяни змогли трохи відпочити від спеки. А перед цим у регіоні вирувала стихія, натворившая чимало неприємностей. Якими будуть майбутні вихідні, 24 і 25 липня? Про це Nikopolnews дізнався з прогнозу на сайті Синоптик.

На вихідних спека потихеньку почне повертатися в Нікополь. Хоча такого пекла, яке був на початку тижня все ж поки що не буде. У суботу 24 липня обіцяють мінливу хмарність, без опадів, переважно мало вітряно. Температура повітря – до 27 градусів тепла.

1 108

У неділю 25 липня погода буде приблизно такою ж, тільки спекотніше. Стовпчик термометра підніметься вже до 29 зі знаком «плюс». Сильного вітру не буде, як і опадів. На зміну ясному ранку прийде хмарний день, а ввечері небо знову очиститься від хмар.

2 45

Nikopolnews бажає всім гарного настрою за будь-якої погоди і приємних вихідних.

Фото: Любов Зінченко (Гарний Нікополь)

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Розбиті вікна, повалені дерева, знищений врожай: наслідки стихії у Нікополі (фото, відео)

У Дніпрі смажили яєчню на асфальті

Красива гроза біля Нікополя – фото, що зачаровують

 [:]

To Top