1676
1676

[:ru]Лучший бомбардир «Никополя» покинул клуб – СМИ[:ua]Кращий бомбардир Нікополя залишив клуб – ЗМІ[:]

orig 540848

[:ru]Лучший бомбардир ФК «Никополь» отказался продлить контракт и покинул клуб, сообщает издание meta-ratings.com.ua, передает Nikopolnews.

Нападающий Никита Жуков отклонил предложение «Никополя» пролонгировать соглашение и с 6 июня стал свободным агентом.

26-летний Жуков в 20 матчах чемпионата Второй лиги забил 5 мячей и является лучшим бомбардиром «Никополя». В предыдущих двух сезонах футболист играл за «Таврию Симферополь».

3752

«Никополь» за тур до финиша чемпионата Второй лиги занимает 11-е место в группе Б. В заключительном туре 11 июня команда сыграет дома с «Балканами».

Никита Жуков родился в Днепродзержинске (ныне Каменское). В чемпионате ДЮФЛ Украины выступал за днепропетровский «Интер» (46 игр, 2 гола). В 2012 году стал игроком днепродзержинской «Стали», выступавшей во Второй лиге чемпионата Украины, за которую в течение двух лет отыграл 6 матчей. В 2014 году играл на любительском уровне за «Олимпик» из Петриковки, после чего перешёл в кременчугский «Кремень». В Кременчуге также не стал игроком основы, проведя за команду всего 2 игры. Летом 2015 года подписал контракт с клубом украинской Премьер-Лиги — «Александрией», однако в составе команды на поле не появлялся, проведя 4 игры в молодёжном первенстве. Затем перешёл в любительский «Колос» из Зачепиловки. В 2016 году стал игроком петровского «Ингульца». Выступал как за основную команду клуба, так и за фарм-клуб «Ингулец-2» во второй лиге.

photo 2017 07 11 14 07 48

В 2017 году отправился на сборы с кропивницкой «Звездой», а позже перешёл в клуб на правах аренды. В составе «Звезды» 26 февраля 2017 года дебютировал в Премьер-Лиге Украины, на 68-й минуте домашнего матча против «Днепра» заменив Игоря Загальского. Летом 2017 года, по окончании срока аренды, вернулся в «Ингулец».

Летом 2018 года перешёл в симферопольскую «Таврию». После нее играл за «Никополь».

Кстати, недавно “NikopolNews” писал:

ФК “Нікополь” програв “Енергії” з розгромним рахунком (відео)[:ua]Кращий бомбардир ФК «Нікополь» відмовився продовжити контракт і покинув клуб, повідомляє видання meta-ratings.com.ua, передає Nikopolnews.

Нападник Микита Жуков відхилив пропозицію «Нікополя» пролонгувати угоду і з 6 червня став вільним агентом.

26-річний Жуков в 20 матчах чемпіонату Другої ліги забив 5 м’ячів і є кращим бомбардиром «Нікополя». У попередніх двох сезонах футболіст грав за «Таврію Сімферополь».

3752

«Нікополь» за тур до фінішу чемпіонату Другої ліги займає 11-е місце в групі Б. В заключному турі 11 червня команда зіграє вдома з «Балканами».

Микита Жуков народився в Дніпродзержинську (нині Кам’янське). У чемпіонаті ДЮФЛ України виступав за дніпропетровський «Інтер» (46 ігор, 2 голи). В 2012 році став гравцем дніпродзержинської «Сталі», яка виступала у Другій лізі чемпіонату України, за яку протягом двох років відіграв 6 матчів. У 2014 році грав на аматорському рівні за «Олімпік» з Петриківки, після чого перейшов в кременчуцький «Кремінь». У Кременчуці також не став гравцем основи, провівши за команду лише 2 гри. Влітку 2015 року підписав контракт з клубом української Прем’єр-Ліги — «Олександрією», однак у складі команди на полі не з’являвся, провівши 4 гри в молодіжній першості. Потім перейшов в аматорський «Колос» із Зачепилівки. У 2016 році став гравцем петровського «Інгульця». Виступав за основну команду клубу, так і за фарм-клуб «Інгулець-2» у другій лізі.

photo 2017 07 11 14 07 48

У 2017 році відправився на збори з кропивницкой «Зіркою», а пізніше перейшов у клуб на правах оренди. У складі «Зірки» 26 лютого 2017 року дебютував у Прем’єр-Лізі України, на 68-й хвилині домашнього матчу проти «Дніпра» замінивши Ігоря Загальського. Влітку 2017 року, по закінченні терміну оренди, повернувся в «Інгулець».

Влітку 2018 року перейшов у сімферопольську «Таврію». Після неї грав за «Нікополь».

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

ФК “Нікополь” програв “Енергії” з розгромним рахунком (відео)[:]

To Top