1786
1786

[:ru]На Никопольщине рыбак устроил стрельбу из огнестрельного оружия на берегу[:ua]На Нікопольщині рибалка влаштував стрілянину з вогнепальної зброї на березі[:]

240961217 4292521967483802 211287166985901628 n

[:ru]Полицейские Томаковки изъяли оружие у сельского жителя, который стрелял на рыбалке. Мужчина совершил несколько выстрелов из огнестрельного оружия на берегу Каховского водохранилища, сообщает Nikopolnews, ссылаясь на Никопольское районное управление полиции.

Отмечается, что никто из людей, к счастью, не пострадал.

Событие произошло 19 августа. В полицию поступило сообщение о том, что на берегу Каховского водохранилища вблизи села Высшетарасовка Никопольского района раздаются выстрелы. Прибыв на место происшествия, правоохранители обнаружили на берегу 47-летнего местного жителя, который ловил рыбу. У него полицейские изъяли пистолет, который был направлен на исследование. Как стало известно в ходе досудебного следствия пистолет является огнестрельным оружием, изготовленным путем переделки самодельным способом.

30 августа следователем по согласованию с прокуратурой мужчине объявлено подозрение по ч.1 ст.263 Уголовного кодекса Украины (незаконное обращение с оружием, боевыми припасами или взрывчатыми веществами). Санкция статьи предусматривает лишением свободы на срок от трех до семи лет.

Кстати, недавно “NikopolNews” писал:

В Покрове мужчина устроил стрельбу среди бела дня на улице (видео)

В Томаковке мужчина украл мопед у своей работодательницы

Полицейские Никополя хорошо стреляют из боевого оружия (фото, видео)[:ua]Поліцейські Томаківки вилучили зброю у селянина, який стріляв на рибалці. Чоловік здійснив декілька пострілів із вогнепальної зброї на березі Каховського водосховища, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на Нікопольське районне управління поліції.

Зазначається, що ніхто з людей, на щастя, не постраждав.

Подія сталася 19 серпня. До поліції надійшло повідомлення про те, що на березі Каховського водосховища поблизу села Вищетарасівка Нікопольського району лунають постріли. Прибувши на місце події, правоохоронці виявили на березі 47-річного місцевого мешканця, який ловив рибу. У нього поліцейські вилучили пістолет, який був скерований на дослідження. Як стало відомо в ході досудового слідства пістолет – є вогнепальною зброєю, яка виготовлена шляхом переробки саморобним способом.

30 серпня слідчим за погодженням із прокуратурою чоловіку оголошено підозру за ч.1 ст.263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами). Санкція статті передбачає позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

В Покрові чоловік влаштував стрілянину серед білого дня на вулиці (відео)

У Томаківці чоловік поцупив мопед у своєї роботодавиці

Поліцейські Нікополя гарно стріляють з бойової зброї (фото, відео)[:]

To Top