Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
1108
Без категорії
1108

Обережно, ботулізм у Нікополі! Троє їли рибу з торгівельного павільйону – дівчина в лікарні

Ботулизм в Никополе

Ботулізм у Нікополі: після вживання в’яленої риби до лікарні потрапила молода дівчина. Про це Nikopolnews повідомляє, посилаючись на Головне управління Держспоживслужби у Дніпропетровській області.

Нікопольським управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області проведено епідрозслідування щодо випадку захворювання на ботулізм у Нікополі.

Зазначається, що 25 листопада 2021 року до Нікопольської станції екстреної медичної допомоги звернулась 22-річна мешканка міста Нікополя зі скаргами на слабкість, запаморочення, туман, сітку перед очима, сухість у роті, відчуття кому в горлі, диплопію, затруднення дихання. Захворювання своє дівчина пов’язувала із вживанням в’яленої риби.

З підозрою на захворювання ботулізмом хвору ушпиталили до інфекційного відділення КП «Нікопольська лікарня» Покровської сільської ради Нікопольського району», де вона отримала специфічне лікування (сироватка протиботулінічна).

За повідомленням лікувального закладу, захворювання було пов’язане з вживанням хворою та ще двома особами (чоловік хворої 1994 р.н. та брат хворої 2004 р.н.) плотви в’яленої непатраної, яка була придбана безпосередньо перед вживанням в одному з торгівельних павільйонів м. Нікополя.

У ході позапланового інспектування торговельного павільйону, в якому була придбана згадана продукція, співробітниками Нікопольського управління ГУ Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області виявлено чисельні порушення вимог законодавства про безпечність та якість харчових продуктів.

За результатами позапланового інспектування винесено припис щодо усунення порушень та рішення про тимчасове призупинення роботи павільйону з вилученням та подальшою утилізацією партії плотви в’яленої непатраної.

Відібрано зразки продукції, які направлено для лабораторного дослідження в акредитовану Дніпропетровську регіональну державну лабораторію Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Лабораторні дослідження сироватки крові хворої та продукту, що міг викликати захворювання, тривають.

Трое детей из Никополя нуждаются в крови: станция переливания крови в Никополе обратилась к донорам

Комунальна аптека у Нікополі – які послуги надаватиме підприємство

У Нікополі у водія авто «Honda» вилучили зброю та наркотики

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×