1143
1143

[:ru]Мусорные баки уберут с центральных улиц Никополя, а нарушителей штрафуют (видео)[:ua]Сміттєві баки приберуть з центральних вулиць Нікополя, а порушників штрафують (відео)[:]

1 84

[:ru]Контейнеры для сбора бытовых отходов убирают с центральных улиц Никополя. А тех, кто продолжает приносить мусор в места, где раньше стояли баки, и складывать его там, штрафуют. Об этом идет речь в сюжете пресс-службы Никопольского городского совета, передает Nikopolnews.

Так, в частности, контейнеры уже убрали с улицы Херсонской и переставили их вглубь кварталов частного сектора. В пресс-службе отмечают, что новые места баков были предварительно согласованы с квартальными. Но некоторые жители продолжают приносить мусор на бывшие места расположения контейнеров, превращая эти места в свалки.

Таких граждан штрафуют. На Херсонской дежурят сотрудники КП «Муниципальная стража». За последнюю неделю они выявили пять нарушителей. Также личности нарушителей устанавливают при помощи камер наружного видеонаблюдения.

Напомним, ранее Nikopolnews сообщал, что многие люди объясняют свои действия тем, что новые места расположения контейнеров находятся слишком далеко и добираться к ним стало неудобно.

В пресс-службе горсовета сообщают, что постепенно мусорные баки уберут со всех центральных улиц города.

Затрагиваются в сюжете и другие проблемы, связанные с вывозом мусора в Никополе. Подробнее смотрите в видео ниже:

Кстати, недавно “NikopolNews” писал:

У Нікополі перетворили сміття на 2500 гривень для хворого хлопчика, або як подолати сміттєвий колапс

У центрі Нікополя утворюється звалище. Допоможіть встановити особи його «авторів» (відео)

У Нікополі під сміттєвозом провалилася земля (фото)[:ua]Контейнери для збору побутових відходів прибирають з центральних вулиць Нікополя. А тих, хто продовжує приносити сміття у місця, де раніше стояли баки, і складати його там, штрафують. Про це йдеться в сюжеті прес-служби Нікопольської міської ради, передає Nikopolnews.

Так, зокрема, контейнери вже прибрали з вулиці Херсонської і переставили їх вглиб кварталів приватного сектору. У пресслужбі відзначають, що нові місця баків були попередньо узгоджені з квартальними. Але деякі жителі продовжують приносити сміття на колишні місця розташування контейнерів, перетворюючи ці місця на звалища.

Таких громадян штрафують. На Херсонської чергують співробітники КП «Муніципальна охорона». За останній тиждень вони виявили п’ять порушників. Також особи порушників встановлюють за допомогою камер зовнішнього відеоспостереження.

Нагадаємо, раніше Nikopolnews повідомляв, що  люди пояснюють свої дії тим, що нові місця розташування контейнерів знаходяться занадто далеко і добиратися до них стало незручно.

У пресслужбі міськради повідомляють, що поступово сміттєві баки приберуть з усіх центральних вулиць міста.

В сюжеті піднімаються і інші проблеми, пов’язані з вивезенням сміття в Нікополі. Докладніше дивіться у відео нижче:

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Нікополі перетворили сміття на 2500 гривень для хворого хлопчика, або як подолати сміттєвий колапс

У центрі Нікополя утворюється звалище. Допоможіть встановити особи його «авторів» (відео)

У Нікополі під сміттєвозом провалилася земля (фото)

 [:]

To Top