1669
1669

[:ru]В Днепре в «скорой» умер ребенок: не хватило 2-х минут – СМИ[:ua]У Дніпрі в «швидкій» померла дитина: не вистачило 2-х хвилин – ЗМІ[:]

maxresdefault 2 1 1024x576 1

[:ru]В Днепре в карете скорой помощи умер ребенок. Его не успели довезти до больницы. Скорая задержалась из-за столбиков, преграждающих въезд во двор. Об этом, ссылаясь на социальные сети, пишет издание Днепровская панорама, передает Nikopolnews.

В Днепре в машине скорой помощи умер маленький ребенок. Данный инцидент произошел из-за того, что местные жители перегородили въезд во двор столбиками, якобы защищая улицу от нежеланных автомобилей, – сообщает издание.

Отмечается, что медикам не хватило 2-х минут, чтобы добраться до больницы. Все это произошло из-за местных жителей, которые перегородили арку, чтобы машины не ездили через двор.

Пока бригада врачей бежала по нужному адресу, водителю скорой помощи пришлось разворачиваться и объезжать дом по кругу, чтобы добраться до нужного подъезда.

“Я ехал на Софьи Ковалевской по навигатору и приехал в перегороженную блоками арку. Пока бригада пешком бежала в адрес, я развернулся и 4 минуты объезжал дом…”, — комментирует водитель.

1 1

Недавно “NikopolNews” писал:

У Дніпрі 4-річний хлопчик помер після падіння у фонтан

Нікополь отримав 22 новенькі «швидкі»: як вони виглядають всередині (фото)

У Дніпрі на пляжі потонула п’ятирічна дівчинка

 [:ua]У Дніпрі в кареті швидкої допомоги померла дитина. ЇЇ не встигли довезти до лікарні. Швидка затрималася через стовпчики, що перегороджують в’їзд у двір. Про це, посилаючись на соціальні мережі, пише видання Дніпровська панорама, передає Nikopolnews.

У Дніпрі в машині швидкої допомоги померла маленька дитина. Даний інцидент стався через те, що місцеві жителі перегородили в’їзд у двір стовпчиками, нібито захищаючи вулицю від небажаних автомобілів, – повідомляє видання.

Відзначається, що медикам не вистачило 2-х хвилин, щоб дістатися до лікарні. Все це сталося через місцевих жителів, які перегородили арку, щоб машини не їздили через двір.

Поки бригада лікарів бігла за потрібною адресою, водієві швидкої допомоги довелося розвертатися і об’їжджати будинок по колу, щоб дістатися до потрібного під’їзду.

“Я їхав на Софії Ковалевської по навігатору і приїхав у перегороджену блоками арку. Поки бригада пішки бігла на адресу, я розвернувся і 4 хвилини об’їжджав будинок…”, — коментує водій.

1 1

Нещодавно “NikopolNews” писав:

У Дніпрі 4-річний хлопчик помер після падіння у фонтан

Нікополь отримав 22 новенькі «швидкі»: як вони виглядають всередині (фото)

У Дніпрі на пляжі потонула в п’ятирічна дівчинка

 [:]

To Top