1230
1230

[:ru]В Кривом Роге ветеран АТО публично подорвал себя [:ua]У Кривому Розі ветеран АТО публічно підірвав себе [:]

1 1628437237

[:ru]В Кривом Роге сегодня, 8 августа, на ЮГОКе мужчина подорвал себя гранатой, сообщает Nikopolnews, ссылаясь на Репортер.

Сообщается что мужчина некоторое время  угрожал подорваться, усевшись на одну гранату, а в руке держал другую. На место событий выехали полицейские, которые пытались отговорить самоубийцу. Как стало известно, суицидник – ветеран АТО. Через некоторое время прогремел взрыв.

«ЮГОК оцеплен: мужчина угрожает подорваться на гранате. Патрульные и нацгвардия оцепляют ЮГОК из-за мужчины который сидит на гранате, вторую держит в руках. Инспекторы ведут с ним переговоры, стягивают на место всех: райотдел, взрывотехников И так далее… Прогремел взрыв!», – сообщал местный журналист Ермолинский.

1 1628437250

Как стало известно позже, мужчина, подорвавшийся на гранате, остался жив. Сейчас ему оказывают помощь в карете скорой помощи. По словам инспекторов, прибывших на место, «все очень плохо». У человека оторвана нога.

Знакомые этого мужчины рассказали, что ему 61 год. Зовут Андрей. Он воевал на востоке с самого начала АТО, был ранен. Не алкоголик, хотя может выпить, как почти все мужчины. Спокойный и добрый. Очень переживал, что не может найти работу. Хотел вернуться на фронт, но его не взяли из-за возраста. После взрыва он в очень тяжелом состоянии.

Кстати, недавно “NikopolNews” писал:

Не встигли: під Кривим Рогом пенсіонер потонув у вигрібній ямі

У Кривому Розі вітчим посадив 7-річну дитину на ланцюг

У Кривому Розі на Нікопольському шосе авто перекинулося на дах через ями на дорозі[:ua]У Кривому Розі сьогодні, 8 серпня, на ПГЗК чоловік підірвав себе гранатою, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на Репортер.

Повідомляється, що чоловік якийсь час погрожував підірватися, сівши на одну гранату, а в руці тримав іншу. На місце подій виїхали поліцейські, які намагалися відрадити самогубця. Як стало відомо, суїцидник – ветеран АТО. Через деякий час пролунав вибух.

«ПГЗК оточено: чоловік погрожує підірватися на гранаті. Патрульні і нацгвардія оточують південний ГЗК через чоловіка, який сидить на гранаті, другу тримає в руках. Інспектори ведуть з ним переговори, стягують на місце всіх: райвідділ, вибухотехніків І так далі… Прогримів вибух!», – повідомляв місцевий журналіст Єрмолінський.

1 1628437250

Як стало відомо пізніше, чоловік, який підірвався на гранаті, залишився живий. Зараз йому надають допомогу в кареті швидкої допомоги. За словами інспекторів, які прибули на місце, «все дуже погано». У людини відірвана нога.

Знайомі чоловіка розповіли, що йому 61 рік. Звати Андрій. Він воював на сході з самого початку АТО, був поранений. Не алкоголік, хоча може випити, як майже всі чоловіки. Спокійний і добрий. Дуже переживав, що не може знайти роботу. Хотів повернутися на фронт, але його не взяли через вік. Після вибуху він у дуже важкому стані.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Не встигли: під Кривим Рогом пенсіонер потонув у вигрібній ямі

У Кривому Розі вітчим посадив 7-річну дитину на ланцюг

У Кривому Розі на Нікопольському шосе авто перекинулося на дах через ями на дорозі

 [:]

To Top