1341
1341

[:ru]В больнице Днепра умер двухлетний мальчик, который упал с дивана[:ua]У лікарні Дніпра помер дворічний хлопчик, який впав з дивану[:]

41 main v1622726981

[:ru]В Днепре умер двухлетний ребенок. Несмотря на все старания врачей его не удалось спасти. О трагедии Nikopolnews узнал из материала издания Vgorode.

Как рассказал генеральный директор Днепропетровской областной детской больницы, что на улице Космической, Алексей Власов, к ним в медучреждение из Кривого Рога в тяжелом состоянии доставили 2-летнего мальчика. Врачи диагностировали у ребенка закрытую черепно-мозговую травму, ушиб головного мозга и кровоизлияние в мозгу.

По словам родителей, травмы мальчик получил в результате падения с дивана. Медики попытались спасти малыша, но безуспешно. Вчера около 22:40 ребенок умер в реанимационном отделении детской областной больницы в Днепре.

Кстати, недавно “NikopolNews” писал:

У Дніпрі мати вбила півторарічну дитину

У Нікополі потребує термінової допомоги десятирічний хлопчик

У Дніпрі чоловік впав у калюжу і помер[:ua]У Дніпрі померла дворічна дитина. Незважаючи на всі старання лікарів її не вдалося врятувати. Про трагедію Nikopolnews дізнався з матеріалу видання Vgorode.

Як розповів генеральний директор Дніпропетровської обласної дитячої лікарні, що на вулиці Космічній, Олексій Власов, до них в медустанову з Кривого Рогу у важкому стані було доставлено 2-річного хлопчика. Лікарі діагностували у дитини закриту черепно-мозкову травму, забій головного мозку та крововилив у мозку.

За словами батьків, травми хлопчик отримав внаслідок падіння з дивана. Медики намагалися врятувати малюка, але безуспішно. Вчора близько 22:40 дитина померла в реанімаційному відділенні дитячої обласної лікарні в Дніпрі.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Дніпрі мати вбила півторарічну дитину

У Нікополі потребує термінової допомоги десятирічний хлопчик

У Дніпрі чоловік впав у калюжу і помер[:]

To Top