У Нікополі потребує термінової допомоги десятирічний хлопчик

У Нікополі потребує допомоги Микола Дудар, якому 14 червня виповнилося 10 рочків. Про хлопчика розповіли у благодійному фонді «Дітям Нікополя», що взяв під опіку дитину, передає Nikopolnews.

Миколці потрібна реабілітація. І сума начебто невелика, але для цієї родини – непідйомна.
У хлопчика вегетосудинна дистонія з ангіоспазмом, грудо-поперековий кіфосколіоз. Йому допоможуть в Центрі реабілітації Святого праведного Іоанна, якщо будуть кошти на курс.

Історія сім’ї Дудар незвичайна. Про неї нагадали у фонді.

Зневірившись обзавестися дітьми, подружжя усиновило малюка. Цим малюком був Альоша, якому фонд допомагав впоратися з проблемами зі здоров’ям. А вже через рік у родині народилася двійня. Так в сім’ї стало троє хлопчаків, одному з яких зараз потрібна допомога.

Микола народився доношеною і здоровою дитиною. Так сталося, що в віці дев’яти місяців малюк випав з коляски й отримав травму. Тоді відразу зробили обстеження, але лікарі нічого не виявили, і сказали що все в нормі. Проблеми почалися у Миколи з семирічного віку – після перенесеного важкого бронхіту з’явилися сильні головні болі, була діагностована вегетосудинна дистонія з ангіоспазмом, внутрішньочерепна доброякісна гіпертензія. Потім до них приєдналися і болі в спині.

Хлопчик почав сильно сутулитися, обстеження в «Охматдит» показало викривлення хребта, деформацію грудної клітини, біль не відступав. Микола проходив реабілітації, масажі, ЛФК, після кожного курсу наступало полегшення, але потім проблема поверталася.

Цього року дитину обстежували в Харкові, де був поставлений діагноз – підвивих атланта, грудо-поперековий кіфосколіоз 1 ст.

 

Придбали корсет і комірець Шанца, але ймовірність змін на краще невисока, необхідні постійні реабілітації та масажі, без всього цього дитина може залишитися інвалідом на все життя.

Микола дуже рухливий і допитливий хлопчик, вчиться в музичній школі, з величезним задоволенням займається у театральній студії, дуже любить футбол, але через хворобу не може займатися рухливими видами спорту.

Дорогі наші помічники, залишимо слід в житті Миколи, допоможемо пройти дуже важливу для нього реабілітацію, – звертаються у фонді до всіх небайдужих і зазначають, що збір дуже терміновий.

Платіжні реквізити фонду:

  • UA113052990000026004060733219
  • ЄДРПОУ 37338281
  • № картки 5169330518257016
  • (картка відкрита на ім’я директора фонду Горбаненко Маргариту Миколаївну виключно для благодійних внесків та прив’язана до рахунку Фонду).
  • ОБОВ’ЯЗКОВО ВКАЗУЙТЕ В ПРИЗНАЧЕННІ ПЛАТЕЖУ «БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА ДЛЯ МИКОЛИ»

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Нікополі перетворили сміття на 2500 гривень для хворого хлопчика, або як подолати сміттєвий колапс

ВІДЕО: В Покрові розшукують хлопчика, якого підозрюють у крадіжці

У Дніпрі 10-річний хлопчик вистрілив у себе із батьківської гвинтівки

To Top