У Дніпрі 10-річний хлопчик вистрілив у себе із батьківської гвинтівки

Поліція Дніпра проводить перевірку за фактом травмування 10-річного хлопчика, передає Nikopolnews, посилаючись на Дніпровське районне управління поліції.

В Самарському районі дитина травмувалась із пневматичної гвинтівки, яка належить його батьку. Внаслідок чого, дитина отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована до лікарні.

3 серпня близько 18.00 до поліції надійшло повідомлення від лікарів про те, що в одному з будинків в Самарському районі міста травмувався 10–річний хлопчик. Як з’ясували поліцейські, хлопець діставши із шафи пневматичну гвинтівку батька випадково здійснив постріл собі в ногу. Дозвільні документи на вказану пневматичну гвинтівку не передбачені законодавством та обліку в органах поліції не підлягає.

Вказана інформація зареєстрована до журналу Єдиного обліку відділення поліції № 4 Дніпровського районного управління поліції. Наразі вирішується питання про притягнення батьків хлопчика до адміністративної відповідальності за ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Триває перевірка.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Дніпрі 4-річний хлопчик помер після падіння у фонтан

У Нікополі 4-річний хлопчик випав з вікна квартири

Помер 2-річний Михайлик, якого порізав ножем вітчим

To Top