1613
1613

[:ru]В Марганце обнаружили мертвой 10-летнюю девочку[:ua]У Марганці виявили мертвою 10-річну дівчинку[:]

images 1

[:ru]В Марганце 26 июля произошла трагедия – на улице Киевской нашли мертвой ученицу школы №10 2011 года рождения. Об этом сообщает издание “Днепр Час”, ссылаясь на собственные источники, передает Nikopolnews.

На место происшествия подоспели правоохранители. Предварительный осмотр не выявил никаких следов насилия и точную причину гибели пока установить не удается.

Известно, что девочка болела сахарным диабетом. Причину гибели девочки будет устанавливать судебная медэкспертиза. Все детали будет выяснять следователь.

Кстати, недавно “NikopolNews” писал:

Жінку, що зникла у Марганці, знайшли мертвою

У Дніпрі на пляжі потонула п’ятирічна дівчинка

Новые подробности убийства 2-летнего Миши: резник требовал у матери деньги за жизнь детей (видео)[:ua]У Марганці 26 липня сталася трагедія – на вулиці Київській знайшли мертвою ученицю школи №10 2011 року народження. Про це повідомляє видання “Дніпро Час”, посилаючись на власні джерела, передає Nikopolnews.

На місце події прибули правоохоронці. Попередній огляд не виявив жодних слідів насильства, і точну причину загибелі поки встановити не вдається.

Відомо, що дівчинка хворіла на цукровий діабет. Причину загибелі дівчинки буде встановлювати судова медекспертиза. Всі деталі буде з’ясовувати слідчий.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Жінку, що зникла у Марганці, знайшли мертвою

У Дніпрі на пляжі потонула п’ятирічна дівчинка

Нові подробиці вбивства 2-річного Михайлика: резнік вимагав у матері гроші за життя дітей (відео)[:]

To Top