1172
1172

[:ru]В Никополе массово воруют крышки люков: комментарий директора водоканала (видео)[:ua]У Нікополі масово крадуть кришки люків: коментар директора водоканалу[:]

1 29

[:ru]В Никополе массово воруют крышки люков. В результате канализационные колодцы стоят открытые. Сообщения об этом все чаще поступают от местных жителей. Ситуацию прокомментировал директор водоканала Никополя Юрий Великий в сюжете пресс-службы Никопольского городского совета, передает Nikopolnews.

Открытые канализационные колодцы – это реальная угроза жизни и здоровью людей и животных. Особенно опасно, когда такие «ловушки» находятся на тротуарах и на проезжей части.

По словам Юрия Великого, особенно часто воруют крышки люков на улице Довгалевской на Новопавловке. Здесь это происходит регулярно.

– После ремонта дороги по Довгалевской в 2018 году были установлены 30 металлических крышек. Из них на сегодняшний день «в живых» осталось 10-15. Мы меняем металлические крышки на пластиковые, но их воруют тоже. Я не понимаю, куда их можно сдать. Скорее всего, граждане забирают их себе на приусадебные участки. Или сдают как вторсырье, — сказал Юрий Великой.

Он обратился к жителям Никополя с просьбой сообщать об открытых колодцах диспетчеру водоканала или в полицию как можно быстрее.

По словам Юрия Великого, в месяц коммунальное предприятие подает 15-20 заявлений в полицию о воровстве крышек люков.

Подробнее – в сюжете НГС:

НЗФ планує будувати у Нікополі житло: коментар мера (відео)

Побиття чоловіка пляшкою в АТБ Марганця: коментар поліції (відео)

В Нікополі відкрили після реконструкції сквер “Сонячний”  як він виглядає (відео)[:ua]У Нікополі масово крадуть кришки люків. В результаті стоять відкритими каналізаційні колодязі. Повідомлення про це все частіше надходять від місцевих жителів. Ситуацію прокоментував директор водоканалу Нікополя Юрій Великий в сюжеті пресслужби Нікопольської міської ради, передає Nikopolnews.

Відкриті каналізаційні колодязі – це реальна загроза життю і здоров’ю людей та тварин. Особливо небезпечно, коли такі «пастки» знаходяться на тротуарах і проїжджій частині.

За словами Юрія Великого, особливо часто крадуть кришки люків на вулиці Довгалівській на Новопавлівці. Тут це відбувається регулярно.

– Після ремонту дороги по Довгалівській в 2018 році були встановлені 30 металевих кришок. З них на сьогоднішній день «в живих» залишилося 10-15. Ми міняємо металеві кришки на пластикові, але їх теж крадуть. Я не розумію, куди їх можна здати. Швидше за все, громадяни забирають їх собі на присадибні ділянки. Або здають як вторсировину, — сказав Юрій Великої.

Він звернувся до жителів Нікополя з проханням повідомляти про відкриті колодязі диспетчеру водоканалу або в поліцію як можна швидше.

За словами Юрія Великого, місяць комунальне підприємство подає 15-20 заяв в поліцію про крадіжки кришок люків.

Докладніше – у сюжеті НМР:

НЗФ планує будувати в Нікополі житло: коментар міра (відео)

Побиття чоловіка пляшкою в АТБ Марганця: коментар поліції (відео)

В Нікополі відкрили після реконструкції сквер “Сонячний” як він виглядає (відео)

[:]

To Top