5 /5
Based on 5 ratings
100%

Купити квартиру в Дніпрі

1637
Без категорії
1637

[:ru]В Никополе похоронят погибшую при взрыве начальницу пресс-службы ГУ ГСЧС[:ua]У Нікополі поховають загиблу під час вибуху начальницю пресслужби ГУ ДСНС[:]

[:ru]В пятницу, 17 сентября, в последний путь проведут главу отдела связей со СМИ ГУ ГСЧС в Днепропетровской области Дарью Гречищеву, которая трагически погибла при взрыве автомобиля 15 сентября, сообщает Nikopolnews, ссылаясь на страницу ГУ ГСЧС в Днепропетровской области в Фейсбуке.

Прощальная церемония состоится в Днепре в Храме Рождества Пресвятой Богородицы по улице Набережной Заводской, 92Б на жилмассиве Красный Камень в 10:00.

А похоронят Дарью в Никополе, откуда она была родом. Похоронная процессия пройдет на кладбище по улице Электрометаллугов.

Семья погибшей девушки нуждается в финансовой помощи. Об этом сообщает издание Днепр Час. Все неравнодушные могут поддержать близких погибшей, перечислив посильную сумму на карту:

  • 5168 7450 1906 4689 (Оксана Олеговна Бугарь).

Напомним, в среду около 09:00 в Днепре прогремел взрыв в авто. Оба человека, находившиеся в машине, погибли. Вторым погибшим оказался ветеран АТО, Алексей Кавлак „Змей“. Член Совета ОО „Украинский Легион“, инструктор по домедицинской помощи, основатель проекта „Aid Brothers“, инструктор 44 учебного центра, участник и соорганизатор проекта „Потомки Свободных“. Учил военных, учил полицию, учил гражданских людей, последний год активно воплощал совместные проекты с ГСЧС в г. Днепр.

Вибух у Дніпрі: загинули співробітниця ДСНС і ветеран АТОВибух у Дніпрі: загинули співробітниця ДСНС і ветеран АТО

Приносим искренние соболезнования родным и близким погибших.

Кстати, недавно “NikopolNews” писал:

Теракт у Дніпрі: загинули речниця ДСНС регіону і ще одна людина (фото)

Другий загиблий під час теракту у Дніпрі був ветераном АТО

Під час операції «Мігрант» поліцейські разом із міграційною службою виявили 30 іноземців-нелегалів[:ua]У п’ятницю, 17 вересня, в останню путь проведуть главу відділу зв’язків зі ЗМІ ГУ ДСНС в Дніпропетровській області Дар`ю Гречищеву, яка трагічно загинула при вибуху автомобіля 15 вересня, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на сторінку ГУ ДСНС в Дніпропетровській області у Фейсбуці.

Прощальна церемонія відбудеться у Дніпрі в Храмі Різдва Пресвятої Богородиці по вулиці Набережній Заводській, 92Б на житловому масиві Червоний Камінь в 10:00.

А поховають Дар’ю у Нікополі, звідки вона була родом. Похоронна процесія пройде на кладовищі по вулиці Електрометалугів.

Сім’я загиблої дівчини потребує фінансової допомоги. Про це повідомляє видання Днепр Час. Всі небайдужі можуть підтримати близьких загиблої, перерахувавши посильну суму на карту:

  • 5168 7450 1906 4689 (Оксана Олегівна Бугарь).

Нагадаємо, в середу близько 09:00 в Дніпрі прогримів вибух в авто. Обидві людини, що знаходилися в машині, загинули. Другим загиблим виявився ветеран АТО, Олексій Кавлак „Змій“. Член Ради ГО „Український Легіон“, інструктор з домедичної допомоги, засновник проекту „Aid Brothers“, інструктор 44 навчального центру, учасник і співорганізатор проекту „Нащадки Вільних“. Вчив військових, вчив поліцію, вчив цивільних людей, останній рік активно втілював спільні проекти з ДСНС в р. Дніпро.

Вибух у Дніпрі: загинули співробітниця ДСНС і ветеран АТОВибух у Дніпрі: загинули співробітниця ДСНС і ветеран АТО

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким загиблих.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Теракт у Дніпрі: загинули речниця ДСНС регіону і ще одна людина (фото)

Другий загиблий під час теракту у Дніпрі був ветераном АТО

Під час операції «Мігрант» поліцейські разом із міграційною службою виявили 30 іноземців-нелегалів[:]

Корисні посилання дивіться нижче

НСН у Телеграм

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
×