5 /5
Based on 5 ratings
100%

Купити квартиру в Дніпрі

1238
Без категорії
1238

[:ru]В Никополе проходит опрос предпринимателей: как поучаствовать[:ua]У Нікополі проходить опитування підприємців: як взяти участь[:]

[:ru]В Никополе 10 августа начался опрос предпринимателей относительно их видения функционирования онлайн Платформы для поддержки и развития местного бизнеса. Опрос продлится до 16 августа 2021 года, сообщает Nikopolnews, ссылаясь на официальный сайт Никопольского городского совета.

Если вы предприниматель и хотите нового развития своих возможностей, не равнодушны к инновациям в бизнесе, воспользуйтесь этой возможностью и заполните анонимную анкету по ссылке https://forms.gle/vNkcGTAUvnjFhUeK8, –обращаются к предпринимателям в горсовете.

Опрос организован в рамках проекта «Внедрение современных digital-технологий на развитие и поддержку МСП в г. Никополь», который совместно реализуют Никопольский городской совет и ОО «Агентство регионального развития общин». Проект имеет целью поддержать малый и средний бизнес Никополя во время и после пандемии COVID-19 через внедрение digital-инструментов и новых онлайн возможностей для его развития.

Проект является частью инициативы «EU4Business: конкурентоспособность и интернационализация МСП» совместно финансируется Европейским Союзом и правительством Германии и реализуется в Украине немецкой федеральной компанией Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

По дополнительным вопросам просят обращаться в ОО «АРРГ» по телефону +380987123918 или по эл.адресу: nard.lika19@gmail.com

Кстати, недавно “NikopolNews” писал:

Стало известно, кто из предпринимателей Никополя получит 40 тысяч из бюджета

Полиция Никополя приглашает на работу: вакансии и требования

В Никополе созывают сессию городского совета: что рассмотрят

 [:ua]У Нікополі 10 серпня розпочалося опитування підприємців щодо їхнього бачення функціонування онлайн Платформи для підтримки і розвитку місцевого бізнесу. Опитування триватиме до 16 серпня 2021 року, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на офіційний сайт Нікопольської міської ради.

Якщо ви підприємець й хочете нового розвитку своїх можливостей, не байдужі до  інновацій в бізнесі, скористайтесь цією можливістю й заповніть анонімну анкету за посиланням https://forms.gle/vNkcGTAUvnjFhUeK8, – звертаються до підприємців у міськраді.

Опитування  організовано  в рамках проєкту «Впровадження сучасних digital-технологій на розвиток та підтримку МСП в м. Нікополь», який спільно реалізують Нікопольська міська рада та ГО «Агенція регіонального розвитку громад». Проєкт має на меті підтримати малий та середній бізнес  м. Нікополя під час та після пандемії COVID-19 через впровадження  digital-інструментів і нових онлайн можливостей для його розвитку.

Проєкт є складовою частиною ініціативи «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується в Україні німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

З додаткових питань просять звертатись в ГО «АРРГ» за телефоном +380987123918 або за ел.адресою:  nard.lika19@gmail.com

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Стало відомо, хто з підприємців Нікополя отримає 40 тисяч із бюджету

Поліція Нікополя запрошує на роботу: вакансії і вимоги

У Нікополі скликають сесію міської ради: що розглянуть[:]

Корисні посилання дивіться нижче

НСН у Телеграм

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
×