1603
1603

[:ru]В Никополе в ходе ссоры с квартирантами погиб мужчина[:ua]У Нікополі в ході сварки з квартирантами загинув чоловік[:]

7 6

[:ru]В Никополе произошла трагедия. В результате многочисленных травм головы 36-летний мужчина скончался в больнице, сообщает Nikopolnews, ссылаясь на Национальную полицию в Днепропетровской области.

В Никопольское районное управление полиции от врачей скорой помощи поступило сообщение о смерти мужчины, которого с тяжелыми телесными повреждениями доставили в реанимационное отделение больницы.

В ходе следственных действий полицейские установили, что у потерпевшего возник конфликт с квартирантами, которые жили с ним в одной квартире. В ссору вмешался их общий знакомый, который во время драки избил хозяина по голове. После этого нападавший скрылся с места преступления, а пострадавшего с тяжелыми травмами доставили в больницу. Подозреваемого в преступлении уже на следующий день задержали полицейские.

7 7

6 сентября следователи по согласованию с прокуратурой мужчине сообщили о подозрении в совершении уголовного правонарушения, предусмотренного ч. 2 ст. 121 Уголовного кодекса Украины (умышленное тяжкое телесное повреждение) Уголовного кодекса Украины. Санкция статьи предусматривает наказание в виде лишения свободы на срок от 7 до 10 лет. Мужчине избрана мера пресечения – содержание под стражей. Досудебное расследование продолжается.

Кстати, недавно “NikopolNews” писал:

В Никополе мужчина до смерти избил прохожего на улице

В Никополе возле магазина избили мужчину так, что он умер в больнице

В Марганце мужчина подрезал товарища и забаррикадировался в квартире[:ua]У Нікополі сталася трагедія. Внаслідок численних травм голови 36-річний чоловік помер у лікарні, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на Національну поліцію у Дніпропетровській області.

До Нікопольського районного управління поліції від лікарів швидкої допомоги надійшло повідомлення про смерть чоловіка, якого з тяжкими тілесними ушкодженнями доставили  до реанімаційного відділення лікарні.

В ході слідчих дій поліцейські встановили, що у потерпілого виник конфлікт з квартирантами, які мешкали з ним в одній квартирі. У сварку втрутився їх спільний знайомий, який під час бійки побив господаря по голові. Після цього нападник втік з місця злочину, а потерпілого з тяжкими травмами доставили до лікарні. Підозрюваного у злочині вже наступного дня затримали поліцейські.

7 7

6 вересня слідчим за узгодженням із прокуратурою чоловіку повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 10 років. Чоловіку обрано запобіжний захід – тримання під вартою. Досудове розслідування триває.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Нікополі чоловік до смерті побив перехожого на вулиці

У Нікополі біля магазину побили чоловіка так, що він помер у лікарні

У Марганці чоловік підрізав товариша і забарикадувався у квартирі[:]

To Top