1074
1074

[:ru]В Никополе еще в одном сквере появились рамки с водным туманом[:ua]У Нікополі встановили рамки з водяним туманом ще в одному сквері[:]

nikopol.city 234792667 1967906980043085 8073665559862843355 n

[:ru]В Никополе еще в одном месте проведения досуга появились рамки с распрыскивателями воды, сообщает Nikopolnews.

Рамки установили в сквере Молодежном (за зданием городского совета). Напомним, ранее такие конструкции были установлены в сквере на площади Независимости. Это было в середине июля. Тогда власть обещала, что вскоре рамки появятся в скверах Освобождения и Молодежном. Прошел почти месяц, и обещание наполовину выполнено.

В социальных сетях никопольчане шутят, спрашивая иронично: «А почему не зимой?». Люди также пишут, что охлаждающие рамки уже пора убирать и устанавливать утепляющие, потому что совсем скоро осень.

1 39 2 15

3 7

Фото: nikopol.city

Кстати, недавно “NikopolNews” писал:

У Нікополі встановлять рамки з водяним туманом ще в двох скверах

У Нікополі продовжують реконструкцію скверу «Сонячний» (фото)

У Нікополі планують розвивати туризм[:ua]У Нікополі ще в одному місці проведення дозвілля з’явилися рамки з розприскувачем води, повідомляє Nikopolnews.

Рамки встановили у сквері Молодіжному (за будівлею міської ради). Нагадаємо, раніше такі конструкції були встановлені у сквері на площі Незалежності. Це було в середині липня. Тоді влада обіцяла, що незабаром рамки з’являться в скверах Визволення та Молодіжному. Пройшов майже місяць, і обіцянку наполовину виконано.

У соціальних мережах нікопольці жартують, питаючи іронічно: «А чому не взимку?». Люди також пишуть, що охолоджуючі рамки вже пора прибирати і встановлювати утеплюючі, тому що зовсім скоро осінь.

1 39 2 15

3 7

Фото: nikopol.city

До Речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Нікополі встановлять рамки з водяним туманом ще в двох скверах

У Нікополі продовжують реконструкцію скверу «Сонячний» (фото)

У Нікополі планують розвивати туризм[:]

To Top