1375
1375

[:ru]В Никополе закупят люков на четверть миллиона[:ua]У Нікополі закуплять люків на чверть мільйона[:]

o zaschite smotrovogo kolodtsa nuzhno pozabotitsya 600x340 1

[:ru]В Никополе закупят крышки люков для проезжей части в сборе. Об этом Nikopolnews узнал на сайте государственных закупок Прозоро, где размещен соответствующий тендер.

Тендер появился на Прозоро 23 июля. Заказчиком выступает управление благоустройства, инфраструктуры и коммунального хозяйства в лице Всеволода Зинченко. Из бюджета города на закупку крышек люков выделят 250 000 гривен. Сумма не уменьшилась в ходе торгов, поскольку торгов не было. Договор с подрядчиком заключат напрямую – была применена переговорная процедура.

Глава тендерного комитета Всеволод Зинченко объяснил это тем, что тендер на закупку люков отменялся дважды из-за отсутствия желающих поучаствовать в торгах. В третий раз решили применить переговорную процедуру.

1 113

За 250 000 гривен продавец поставит Никополю 297 крышек люков. Согласно условиям тендера, это должно произойти до 31 декабря 2021 года.

2 47

Кстати, недавно “NikopolNews” писал:

У Нікополі для початкової школи придбають меблів на мільйон

Ліфт за мільйон для виконкому Нікополя: оголосили новий тендер після двох скасувань

На Нікопольщині з бюджету за газ безпідставно сплатили чверть мільйона гривень[:ua]У Нікополі закуплять кришки люків для проїзної частини в зборі. Про це Nikopolnews дізнався на сайті державних закупівель Прозоро, де розміщений відповідний тендер.

Тендер з’явився на Прозоро 23 липня. Замовником виступає управління благоустрою, інфраструктури і комунального господарства в особі Всеволода Зінченко. З бюджету міста на закупівлю кришок люків виділять 250 000 гривень. Сума не зменшилася в ході торгів, оскільки торгів не було. Договір з підрядником укладуть напряму – була застосована переговорна процедура.

Голова тендерного комітету Всеволод Зінченко пояснив це тим, що тендер на закупівлю люків скасовувався двічі через відсутність бажаючих взяти участь у торгах. В третій раз вирішили застосувати переговорну процедуру.

1 113

За 250 000 гривень продавець поставить Нікополю 297 кришок люків. Згідно з умовами тендеру, це повинно відбутися до 31 грудня 2021 року.

2 47

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Нікополі для початкової школи придбають меблів на мільйон

Ліфт за мільйон для виконкому Нікополя: оголосили новий тендер після двох скасувань

На Нікопольщині з бюджету за газ безпідставно сплатили чверть мільйона гривень[:]

To Top