1549
1549

[:ru]В Никополе задержали серийного вора[:ua]У Нікополі затримали серійного крадія[:]

1708 3

[:ru]В Никополе полицейские задержали мужчину, который причастен к серии краж. Задержанный обоснованно подозревается в четырех эпизодах краж из жилищ граждан, сообщает Nikopolnews, ссылаясь на Национальную полицию в Днепропетровской области.

37-летнего подозреваемого правоохранители задержали после очередного преступления. Во время проведения следственных действий полицейские установили, что он причастен к кражам бытовой техники из квартир горожан, а также из государственного учреждения. Похищенные вещи злоумышленник сбывал на рынках.

Полицейские частично изъяли и вернули владельцам похищенные вещи.

1708 2

16 августа следователем совместно с окружной прокуратурой мужчине объявили о подозрении по ч. 3 ст. 185 (кража) Уголовного кодекса Украины и избрали меру пресечения – содержание под стражей. Санкция статьи предусматривает лишение свободы на срок от трех до шести лет.

Кстати, недавно “NikopolNews” писал:

Два грабежа, четыре кражи и мошенничество – в Марганце задержали серийного преступника

Злоумышленника, который обворовывал учебные заведения в Никополе, задержали

Житель Никополя угнал два автомобиля «ВАЗ»: его задержали[:ua]У Нікополі поліцейські затримали чоловіка, який причетний до серії крадіжок. Затриманий обґрунтовано підозрюється у чотирьох епізодах крадіжок із осель громадян, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на Національну поліцію у Дніпропетровській області.

37-річного підозрюваного правоохоронці затримали після чергового злочину. Під час проведення слідчих дій поліцейські встановили, що він причетний до крадіжок побутової техніки з квартир містян, а також з державної установи. Викрадені речі зловмисник реалізовував на ринках.

Поліцейські частково вилучили і повернули власникам викрадені речі.

1708 2

16 серпня слідчим спільно з окружною прокуратурою чоловіку оголосили про підозру за ч. 3 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України та обрали запобіжний захід – тримання під вартою. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від трьох до шести років.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Два пограбування, чотири крадіжки і шахрайство – у Марганці затримали серійного злочинця

Зловмисника, який обкрадав навчальні заклади у Нікополі, затримано

Мешканець Нікополя викрав два автомобілі «ВАЗ»: його затримали[:]

To Top