1098
1098

[:ru]В Томаковке мужчина украл мопед у своей работодательницы[:ua]У Томаківці чоловік поцупив мопед у своєї роботодавиці [:]

1108 0

[:ru]В Томаковке полицейские разыскали мототранспорт, похищенный у местной жительницы, сообщает Nikopolnews, ссылаясь на Национальную полицию в Днепропетровской области.

Отмечается, что мужчина работал у женщины по хозяйству и знал, где она хранит свое имущество. Ночью он проник в летнюю кухню и оттуда похитил транспортное средство, которое спрятал в лесополосе.

Проведя ряд оперативных мероприятий, правоохранители установили, что к совершению преступления причастен 33-летний, ранее судимый за аналогичные преступления, местный житель.

Похищенное имущество полицейские нашли и вернули владелице.

10 августа следователем по согласованию с окружной прокуратурой мужчине объявлено о подозрении по ч.2 ст. 289 (незаконное завладение транспортными средствами) и ч.3 ст.185 (кража) Уголовного кодекса Украины.

Кстати, недавно “NikopolNews” писал:

Житель Никополя угнал два автомобиля «ВАЗ»: его задержали

В Днепре отец на авто сбил сына на мопеде

Два грабежа, четыре кражи и мошенничество – в Марганце задержали серийного преступника

 

 [:ua]У Томаківці поліцейські розшукали мототранспорт, викрадений у місцевої мешканки, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на Національну поліцію у Дніпропетровській області.

Зазначається, що чоловік працював у жінки по господарству і знав, де вона зберігає своє майно. Вночі він проник в літню кухню та звідти викрав транспортний засіб, який заховав у лісосмузі.

Провівши ряд оперативних заходів правоохоронці встановили, що до скоєння злочину причетний 33-річний, раніше засуджений за аналогічні злочини, місцевий мешканець.

Викрадене майно поліцейські знайшли та повернули власниці.

10 серпня слідчим за погодженням із окружною прокуратурою чоловіку оголосили про підозру за ч.2 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортними засобами) та ч.3 ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Мешканець Нікополя викрав два автомобілі «ВАЗ»: його затримали

У Дніпрі батько на авто збив сина на мопеді

Два пограбування, чотири крадіжки і шахрайство – у Марганці затримали серійного злочинця

 

 [:]

To Top