1358
1358

[:ru]В центре Никополя образуется свалка. Помогите установить личности ее «авторов» (видео)[:ua]У центрі Нікополя утворюється звалище. Допоможіть встановити особи її «авторів» (відео)[:]

1 36

[:ru]Как сообщал ранее Nikopolnews, ссылаясь на пресс-службу Никопольского городского совета, в Никополе занялись пустырем в центре, а именно на перекрестке улиц Первомайская и Патриотов Украины.

Напомним, несколько лет назад здесь был вырыт котлован под строительство, но строительства не случилось, и заброшенная территория заросла сорняками.

Недавно котлован засыпали, сорняки убрали, провели грейдирование.

2 12

А сейчас здесь уже образовалась свалка мусора. Об этом сообщает пресс-служба горсовета.

Люди, которые вывозят и приносят мусор на пустырь, были зафиксированы на видео. В пресс-службе просят помочь установить их личности.

Кстати, недавно “NikopolNews” писал:

У Нікополі зайнялися пустирем у центрі (фото)

Вода на нікопольському пляжі не відповідає нормі – центр контролю

У Нікополі наносять розмітку «пішохідний перехід» (фото)[:ua]Як повідомляв раніше Nikopolnews, посилаючись на прес-службу Нікопольської міської ради, в Нікополі зайнялися пустирем в центрі, а саме на перехресті вулиць Першотравнева та Патріотів України.

Нагадаємо, кілька років тому тут був виритий котлован під будівництво, але будівництва не сталося, і занедбана територія заросла бур’янами.

Нещодавно котлован засипали, бур’яни прибрали, провели грейдерування.

2 12

А зараз тут вже утворилося звалище сміття. Про це повідомляє пресслужба міськради.

Люди, які вивозять і приносять сміття на пустир, були зафіксовані на відео. У пресслужбі просять допомогти встановити їх особи.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Нікополі зайнялися пустирем у центрі (фото)

Вода на нікопольському пляжі не відповідає нормі – центр контролю

У Нікополі наносять розмітку «пішохідний перехід» (фото)[:]

To Top