958
958

[:ru]В одной из школ Никополя регулярно пропадает техника – соцсети[:ua]В одній із шкіл Нікополя регулярно пропадає техніка – соцмережі[:]

11 main v1583953525

[:ru]В Никопольской средней общеобразовательной школе №20 регулярно пропадает техника. Об этом рассказала мать одного из учеников Яна Титова в Фейсбук-сообществе”Батьки SOS”, передает Nikopolnews.

По словам Яны Титовой, за последний месяц из класса, где учится ее ребенок, пропали ноутбук и телевизор. Техника была приобретена за средства родителей.

31 августа в нашем классе украли ноутбук. 25 сентября украли телевизор. Вызвали полицию. Полиция даже не вызвала эксперта. Составили бумажку, и уехали. В школе кражи происходят регулярно . Практически ежемесячно. Из охраны ночные сторожа-пенсионеры. Сигнализации нет. Со слов директора, она подаёт заявку в отдел образования, ей приходит ответ «Нет финансирования». Полиция бездействует. Власти города тоже. Директор тоже. Что делать родителям в данной ситуации? К кому обращаться? – спрашивает женщина.

Телевизор купили родители. И все украденные телевизоры ранее были куплены за счёт родителей, – добавляет она.

5 27

Также Яна Титова уточнила в комментариях, что во время кражи ноутбука с вахты пропадал ключ от классного кабинета. А телевизор неизвестные украли, срезав решетки и открыв окно.

1 90

Пост, опубликованный сегодня, набрал уже почти 200 комментариев. Многие комментаторы советуют ничего не покупать в школу. Некоторые высказывают мнение, что организована преступная схема.

2 37 3 31

4 31

Кстати, недавно “NikopolNews” писал:

Дніпропетровщина перейшла до помаранчевої зони

Школи Нікополя отримують нові меблі

У Нікополі чоловік обікрав 3 дитячі садочки і 4 школи – його відправили за грати[:ua]В Нікопольській середній загальноосвітній школі №20 регулярно пропадає техніка. Про це розповіла мати одного з учнів Яна Тітова в Фейсбук-співтоваристві “Бацьки SOS”, передає Nikopolnews.

За словами Яни Титової, за останній місяць з класу, де вчиться її дитина, зникли ноутбук і телевізор. Техніка була придбана за кошти батьків.

31 серпня у нашому класі вкрали ноутбук. 25 вересня викрали телевізор. Викликали поліцію. Поліція навіть не викликала експерта. Склали папірець і поїхали. У школі крадіжки відбуваються регулярно. Практично щомісяця. З охорони нічні сторожі-пенсіонери. Сигналізації немає. Зі слів директора, вона подає заявку у відділ освіти, їй приходить відповідь «Немає фінансування». Поліція не діє. Влада міста теж. Директор теж. Що робити батькам у такій ситуації? До кого звертатися? – запитує жінка.

Телевізор купили батьки. І всі вкрадені телевізори раніше були куплені за рахунок батьків, – додає вона.

5 27

Також Яна Тітова уточнила в коментарях, що під час крадіжки ноутбука з вахти пропадав ключ від класного кабінету. А телевізор невідомі вкрали, зрізавши решітки і відкривши вікно.

1 90

Пост, опублікований сьогодні, набрав вже майже 200 коментарів. Багато хто з коментаторів радять нічого не купувати у школу. Деякі висловлюють думку, що організована злочинна схема.

2 37 3 31

4 31

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Дніпропетровщина перейшла до помаранчевої зони

Школи Нікополя отримують нові меблі

У Нікополі чоловік обікрав 3 дитячі садочки і 4 школи – його відправили за грати

 

 [:]

To Top