1318
1318

[:ru]Появилось полное видео последних 100 минут жизни мэра Кривого Рога[:ua]З’явилося повне відео останніх 100 хвилин життя мера Кривого Рогу[:]

7a3e2e61 d304fdac6f8e54fdcc67c8ac14f7595b

[:ru]В сети появилось видео последних двух часов жизни мэра Кривого Рога Константина Павлова. Запись выложил местный блогер Олег Ермолинский, передает Nikopolnews.

Это видео с четырех камер видеонаблюдения в доме погибшего городского головы Кривого Рога. Видео охватывает момент смерти Павлова и периоды до и после смерти.

Олег Ермолинский написал, что данное видео было обнародовано по запросу общества.

“Учитывая, что ключевые фрагменты этих видео были опубликованы ранее в нескольких других источниках, я не вижу в своих действиях ничего, что можно было бы назвать “разглашением тайны досудебного расследования”, – пишет блогер.

Пользователи Ютуб активно обсуждают видео в комментариях, находя в нем много странных несоответствий.

Напомним, друзья и соратники Константина Павлова говорили, что на его лице были синяки. Также появилась информация, что в последнее время чиновник замечал за собой слежку, боялся подходить к окнам и не позволял этого делать жене, кроме того, опасался возвращаться домой с отдыха.

В настоящее время полиция рассматривает несколько версий смерти Павлова – от неосторожного обращения с оружием до умышленного убийства.

Тело Константина Павлова нашли 15 августа в его загородном доме, в селе Вольное.

2 48

Тем временем исполняющим обязанности городского головы Кривого Рога стал экс-мэр Юрий Вилкул, который, напомним, на последних выборах отказался баллотироваться в пользу Павлова.

Кстати, недавно “NikopolNews” писал:

Гибель мэра Кривого Рога: видео с камер наружного наблюдения

Найдено записки погибшего мэра Кривого Рога

Умерли в один день: в Кривом Роге пожилые супруги выбросился из окна

 [:ua]У мережі з’явилося відео останніх двох годин життя мера Кривого Рогу Костянтина Павлова. Запис виклав місцевий блогер Олег Єрмолінський, передає Nikopolnews.

Це відео з чотирьох камер відеоспостереження у будинку загиблого міського голови Кривого Рогу Відео охоплює момент смерті Павлова та періоди до та після смерті.

Олег Єрмолінський написав, що дане відео було оприлюднене за запитом суспільства.

“З огляду на те, що ключові фрагменти цих відео раніше були опубліковані в кількох інших джерелах, я не бачу в своїх діях нічого, що можна було б назвати “розголошенням таємниці досудового розслідування”, – пише блогер.

Користувачі Ютуб активно обговорюють відео у коментарях, знаходячі у ньому багато дивних невідповідностей.

Нагадаємо, друзі і соратники Костянтина Павлова говорили, що на його лице були синці. Також з’явилася інформація, що останнім часом посадовець помічав за собою стеження, боявся підходити до вікон і не дозволяв цього робити дружині, крім того, остерігався повертатися додому з відпочинку.

Наразі поліція розглядає декілька версій смерті Павлова – від необережного поводження зі зброєю до умисного вбивства.

Тіло Костянтина Павлова знайшли 15 серпня у його заміському будинку, що в селі Вільне.

2 48

Тим часом виконуючим обов’язки міського голови Кривого Рогу став екс-мер Юрій Вілкул, який, нагадаємо, на останніх виборах відмовився балотуватися на користь Павлова.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Загибель мера Кривого Рогу: відео з камер зовнішнього спостереження

Знайдено записки загиблого мера Кривого Рогу

Померли в один день: у Кривому Розі літнє подружжя викинулося із вікна

 [:]

To Top