5 /5
Based on 5 ratings
100%
3375
Вибране
3375

В Енергодарі окупанти створили незаконну «раду» на чолі з депутатом від забороненої ОПЗЖ

В Енергодарі окупанти створили незаконну «раду» на чолі з депутатом від забороненої ОПЗЖ

В Енергодарі окупанти продовжують спроби насадити свою маріонеткову владу. Так, у місті створено незаконну «раду», яку очолив депутат від забороненої в Україні партії ОПЗЖ Андрій Шевчик. Про це він заявив сам, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на Телеграм-канал Запоріжжя Новини, де оприлюднено відео звернення Шевчика.

Депутат заявив, що очолить новостворену «раду самоорганізації міста».

За словами Шевчика, «раду» організували для комунікації містян, «які хочуть створити нормальні умови для життя в Енергодарі». Цей орган нібито відповідатиме за регулювання торговельної діяльності та ціноутворення, координацію комунальних служб, взаємодію підприємців та забезпечення медикаментами.

Також Шевчик заявив у своєму відеозверненні, що новостворену «раду» підтримують спілка афганців і місцеві козацькі організації.

Законний міський голова Енергодару Дмитро Орлов вже відповів, що створена «рада» на чолі з Андрієм Шевчиком нелегітимна – вона немає жодного стосунку до юрисдикції України.

Раніше з’являлася інформація, що окупанти планують призначити Андрія Шевчика міським головою Енергодару. Дану інформацію оприлюднював Енергоатом. Повідомлялося, що депутат нібито вже навіть дав росіянам відповідну обіцянку.

Сьогодні цей “герой” пообіцяв рашистам вивісити на будівлях держустанов Енергодару руZькі прапори та швидко встановити в місті “руZький мир”,

– повідомляла компанія “Енергоатом”.

Також мешканців міста просили не чинити насильницькі дії щодо колаборанта і зрадника. Адже вже зовсім скоро він відповість за скоєне за законом України.

Нагадаємо, окупанти захопили Енергодар ще на початку березня. У 20-х числах березня березня більшість місцевих депутатів від партій «Слуга Народу», «Європейська Солідарність», «За майбутнє», «Нова політика» та частина депутатів від колишньої партії ОПЗЖ склали свої повноваження, аби окупанти не могли використовувати їх у своїх цілях.

За словами Орлова, це рішення депутати різних фракцій пояснюють неможливістю виконувати свої обов’язки в межах закону та бажанням не допустити використання їхніх голосів під примусом — для створення будь-яких незаконних «народних республік».

В Енергодарі окупанти викрали заступника міського голови: містян кличуть на мітинг

В Енергодарі окупанти трощили бронемашиною пам’ятник героям АТО (відео)

В Енергодарі спалили червону ганчірку, яку повісили у місті рашисти (відео)

 

To Top
Ще новини ⬇