«Інтерпайп» побудує в Нікополі новий сучасний термовітділ

Українська промислова компанія «Інтерпайп» побудує в Нікополі на базі заводу «Нікотьюб» новий термовітділ, що дозволить підприємству збільшити сумарні потужності з термообробки труб в 2,5-3 рази. Про це в інтерв’ю виданню «Метал-Експерт» розповів перший заступник генерального директора «Інтерпайпу» Денис Морозов, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на офіційний сайт компанії.

«Споживачі труб на світовому ринку все більше переходять на преміальні та високоякісні продукти. Щоб підвищити експлуатаційні властивості трубної продукції, необхідно, щоб вона проходила термообробку. Зараз виробничі потужності «Інтерпайпу» обмежені за обсягами термообробки трубної продукції. Щоб розшити це «вузьке місце», ми почали реалізацію інвестпроекту з будівництва нового термовітділу на «Інтерпайп Ніко Тьюб», – пояснив Денис Морозов.

За його словами, це буде найсучасніший термовітділ, з крокуючими балками.

«Істотно зросте швидкість обробки. Більш того, нове обладнання розширить номенклатуру та обсяги виробництва нашої продукції, зможе обробляти і обсадні труби, і НКТ», – зазначив Морозів.

Топ-менеджер також повідомив, що компанія розраховує реалізувати цей інвестпроект в стислі терміни, ввівши його в експлуатацію вже наприкінці літа 2022 року.

«Потужність термовітділа складе від 150 до 220 тис. т продукції на рік, а сумарні потужності «Інтерпайпу» по термообробці зростуть у 2,5-3 рази. За попередніми оцінками, ми зможемо відразу завантажити новий термовітділ на 50%», – підкреслив перший заступник генерального директора «Інтерпайпу».

Втім, за його словами, не менш важливим етапом будуть продажу та просування продукції на світовому ринку.

«У нас попереду велика робота з отриманням прекваліфікацій, сертифікацій, особливо преміальної продукції. «Інтерпайпу» доведеться підтверджувати здатність виробляти високоякісну преміальну продукцію в промислових обсягах. Це більш складний рівень порівняно з продажами ординарних видів продукції», – констатував Денис Морозов.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

«Трубосталь» встановила металопластикові вікна в класі для майбутніх першокласників

НЗФ відключив СЕС TIU Canada з порушеннями закону – держенергонагляд

На шостому блоці ЗАЕС виконують складну операцію із заміни статора

To Top