5 /5
Based on 5 ratings
100%

Купити квартиру в Дніпрі

2254
2254

«Ми всі цілували землю» – звільнений з полону військовий з Нікополя став героєм програмиі ДНК. Свої

Звільнений з полону військовий з Нікополя Артур Кузнєцов став героєм програми ДНК. Свої на СТБ, передає Nikopolnews. 35-річний молодший сержант розповів, як потрапив до російського полону, що пережив під час нього, і якими були перші хвилини після звільнення.

Антона розшукувала його сестра за нещастям – інша героїня передачі Тетяна. Жінка теж перебувала у полоні, де і познайомилася з нікопольцем. Тетяну звільнили раніше, і вона розповіла усім про Артура. Так в Україні дізналися, що він живий, і внесли його до обмінних списків. Тож саме Тетяні родина Артура і він сам вдячні за порятунок.

«Ми всі цілували землю» - звільнений з полону військовий з Нікополя став героєм програмиі ДНК. Свої

Колишня військовополонена Тетяна Ель Діаб. Дівчина пішла у військо після загибелі на фронті її коханого. Хотіла продовжити його справу

У студії СТБ нікополець розповів, що до повномасштабної війни працював на заводі вальцювальником. На фронт пішов добровольцем.

«Ми всі цілували землю» - звільнений з полону військовий з Нікополя став героєм програмиі ДНК. Свої

Артур з дружиною у студії. Найстрашніше вже позаду

Не міг дивитися, як вбивають наших дітей, ґвалтують наших жінок і матерів. Хтось же має зупинити цих виродків, – каже він

Артур отримав поранення на полі бою. Через це потрапив у полон. Втратив свідомість, а прийшов до тями вже у ворожому окопі.

Згадувати все це йому важко, адже в тому бою загинуло багато його побратимів. Артур каже, що усе поле було устелене тілами українських Захисників.

Спогади чотири місяці полону – теж важкі. Там були тортури і знущання.

Ми усі цілували землю, коли опинилися на Батьківщині. Всі. Бачимо табличку «Міни», але не зважаємо. Які там міни. Падали і цілували, – розповідає Захисник

Коли Артур і його дружина зустрілися після довгої розлуки, перше що зробили – взяли офіційно шлюб. На момент зйомок програми пара жила в Чернівцях.

«Ми всі цілували землю» - звільнений з полону військовий з Нікополя став героєм програмиі ДНК. Свої

Детальніше про цю історію дивіться у випуску програми ДНК. Свої нижче.

Звільнений з полону військовий з Нікополя став героєм передачі ДНК. Свої: відео

Частина про Артура починається після 28 хвилини

Записки Ганни врятували полонених українців з Оленівки – ДНК. Свої 2 сезон – Випуск 7 від 16.04.2023Записки Ганни врятували полонених українців з Оленівки – ДНК. Свої 2 сезон – Випуск 7 від 16.04.2023

 

Корисні посилання дивіться нижче

НСН у Телеграм

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
×