Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
1376
1376

Добровольців з Нікополя запрошують до бригади «Рубіж» Гвардії наступу

Добровольців з Нікополя запрошують до бригади «Рубіж» Гвардії наступу

Добровольців з Нікополя і всієї Дніпропетровщини запрошують до нової бригади Гвардії наступу, передає Nikopolnews.

Вмотивованих патріотів країни запрошують до лав бригади «Рубіж». Це один із добровольчих підрозділів Гвардії наступу. Його кістяк – досвідчені військові. Серед їхніх подвигів – бої за летовище у Гостомелі, Рубіжне, Сєвєродонецьк. Разом з ними добровольці звільнятимуть українську землю від російських загарбників.

«Рубіж» – один зі штурмових підрозділів Гвардії наступу, що нині формує Міністерство внутрішніх справ України. Ця бригада очищуватиме нашу землю від російської нечисті. Запрошуємо усіх охочих, щоб якнайшвидше наблизити перемогу», – підкреслив заступник начальника Центрального територіального управління Національної гвардії України Вадим Макаренков

До лав бригади «Рубіж» увійшли військові з величезним бойовим досвідом. Це бійці Бригади швидкого реагування Національної гвардії України. Герої, які у перші дні війни обороняли Гостомельський аеропорт та допомогли столиці вистояти. Відзначилися й у боях у районі Ірпеня, за Рубіжне. Стійко захищали Сєвєродонецьк. Завдали значних втрат ворогу та ліквідували понад 1 тис окупантів. Подвиги – під командуванням полковника Артема Ілюхіна. Він нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.

Разом з досвідченими військовими добровольці звільнятимуть українські землі від окупантів та увійдуть в історію. До того ж матимуть гідні умови служби, можливість отримати професію, соціальний захист та усі пільги, що і ЗСУ. Та спочатку – пройдуть навчання.

Щоб доєднатися до бригади «Рубіж», слід заповнити анкету. Зробити це можна на сайті storm.mvs.gov.ua. Або ж прийти до одного з дев’яти ЦНАПів Дніпропетровщини за адресами:

  • Нікополь, вул. Електрометалургів, 3;
  • Дніпро, вул. Марії Кюрі, 5;
  • Дніпро, пр. Слобожанський, 31 Д;
  • Кам’янське, пр. Василя Стуса, 10/12;
  • Кривий Ріг, пл. Молодіжна, 1;
  • Кривий Ріг, вул. Володимира Великого, 32;
  • Новомосковськ, вул. Калнишевського, 1;
  • Павлоград, вул. Шевченка, 132;
  • Синельникове, вул. Богми, 3а.

Раніше ми повідомляли:

Також читайте:

Військовий облік – чи можуть українцям вручати повістки за кордоном

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×