Як у Нікополі проходять зустрічі мешканців приватного сектору з місцевою владою (фото)

У Нікополі проходять звітно-виборні збори квартальних комітетів, в ході яких відбуваються зустрічі мешканців із місцевою владою. Про це Nikopolnews повідомляє, посилаючись на пресслужбу Нікопольської міської ради.

  • 23 вересня звітно-виборні збори квартальних комітетів пройшли у кварталах № 40 та № 41.
  • 27 вересня такі збори пройшли у кварталах № 30, № 31 та № 32.
  • 28 вересня – у кварталах № 19, № 37 та № 38.
  • 29 вересня – у кварталах № 21, № 20 та № 29.

Міський голова Олександр Саюк відвідує кожні такі збори та спілкується з мешканцями, які розповідають про нагальні проблеми своїх кварталів.

Разом з міським головою на зборах присутні секретар Нікопольської міської ради Іван Базилюк, депутати НМР, керівництво управління благоустрою, інфраструктури та комунального господарства, відділу внутрішньої політики та взаємодії з громадськістю, а також КП «Муніципальна варта».

На всіх зустрічах жителі міста відмітили значне покращення в роботі з обслуговування мереж зовнішнього освітлення, – зазначають у пресслужбі НМР.  Аварійна бригада КП «Міськавтодор-1», яка була створена на початку року, швидко реагує на заявки громадян. Цього року освітленню міста приділяється особлива увага. Вулиці, де освітлення не було частково або повністю, тепер освітлені. Робота в цьому напрямку триватиме і надалі, – обіцяє влада.

Щодо стану доріг у кварталах, то цього року в приватному секторі Нікополя вже заасфальтовано більше 30 вулиць. І роботи ще тривають. Міський голова Олександр Саюк зазначив, що у кожному кварталі приватного сектору щороку ремонтуватимуть одну дорогу. Загалом це по 41 дорозі на рік.

Також обговорювалися питання якості питної води та вивозу сміття.

Крім того, очільник міста розповідав присутнім про плани міської влади на перспективу щодо розвитку сфери охорони здоров’я (організація «медичного містечка», придбання сучасного медичного обладнання), спорту та місць відпочинку городян (реконструкція парків та скверів).

Мешканці кварталу № 41 попросили Олександра Саюка вирішити питання регулярності одного з рейсів міського автобусу або розглянути можливість коригування існуючих маршрутів автобусу № 21. Також звучало прохання посприяти створенню на цьому районі торгової точки з продажу хліба. Міський голова пообіцяв провести перемовини з приватними підприємцями для того щоб вирішити ці питання.

Після кожних зборів мешканці формували перелік найбільш проблемних питань з благоустрою територій, які необхідно вирішити наступного року за кошти з місцевого бюджету.

Більше фото від пресслужби НМР – нижче:

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Як влада піариться на нікопольському басейні (і не тільки)

На Дніпропетровщині відремонтували 70 км місцевих доріг – Нікопольщину обійшли стороною

У Нікополі сталася пожежа у приватному домоволодінні

 

Хіти

To Top