Як у Нікополі просувається будівництво басейну за 133 мільйони (фото)

Нікопольці з нетерпінням чекають відкриття басейну. Довгий час це було мрією багатьох городян. Спорткомплекс обіцяють відкрити до кінця поточного року. Про те, як просувається будівництво, Nikopolnews повідомляє, посилаючись на Дніпропетровську обласну державну адміністрацію.

Нагадаємо, у парку Перемоги облаштовують басейни для дорослих та дітей. На місці пустиря «виростає» стильна будівля.

«Важливо, що займатися плаванням тут зможуть і діти. А отже, виросте не один чемпіон, який представлятиме нашу країну на міжнародній арені», – сказав голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Проєкт реалізують державним та обласним коштом. Його загальна вартість – 133 млн грн, додав Микола Лукашук.

«Для мене особисто буде великою радістю, коли в Нікополі з’явиться басейн. Містяни зможуть поплавати, оздоровитися, гарно провести дозвілля», – підкреслив народний депутат України Денис Герман.

«Давно чекаємо на басейн. Особливо я – багатодітна мати. Малечі вже кортить поплавати. Сподіваюся, тут будуть секції для занять», – поділилася місцева мешканцка Ірина Пікус.

Спорткомплекс зводять за сучасними технологіями енергозбереження. Вже готова цегляна «коробка» та покрівля над басейнами. На черзі – облаштування даху в адміністративній частині.

«Покрівлю робимо багатошаровою. Фасад буде вентильований. Все – для максимальної теплоізоляції», – розповів керівник підрядної організації Сергій Гавриленко.

«Начинка» споруди також буде сучасною. Вентиляція – зі спеціальною установкою, що підтримуватиме оптимальну температуру в приміщенні. Басейни оснастять фільтрами, що забезпечать постійне очищення води, – сказав Сергій Гавриленко.

Відвідувати спорткомплекс зможуть і люди з інвалідністю. Басейни оснастять підйомниками. Зроблять і зручні трибуни.

Триває благоустрій. Підрядники кладуть тротуарну плитку. Частину заасфальтують – для паркування авто.

Так буде виглядати басейн всередині

default

Приблизно так виглядатиме басейн

Так виглядає споруда зараз

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Нікополі закуплять люків на чверть мільйона

Початок будівництва залізниці біля Нікополя – краєзнавець назвав дату і показав фото

На Нікопольщині новий стадіон відкрили футбольним матчем (фото)

To Top