×

додаток NikopolNews

Юні спортсмени з Нікополя успішно виступили на всеукраїнських змаганнях
5 /5
Based on 5 ratings
100%

Купити квартиру в Дніпрі

238
238

Юні спортсмени з Нікополя успішно виступили на всеукраїнських змаганнях

×

додаток NikopolNews

Юні спортсмени з Нікополя успішно виступили на всеукраїнських змаганнях. Про це повідомляє Нікопольська міська рада, передає Nikopolnews.

Фігурного катання на роликових ковзанах

Юні спортсмени з Нікополя

На І етапі кубку України з фігурного катання на роликових ковзанах, який проходив 21 жовтня у Дніпрі, брали участь спортсмени з Нікополя. Тарасенко Софія посіла 4 місце, Гончарова Поліна 4 місце, Касьянова Поліна здала тести. Підготувала спортсменок Катерина Назарова. Наразі дівчата готуються до 2 Етапу кубка України, який пройде у грудні. Бажаємо їм яскравих виступів та перемог!

Кубок Незламності Нації з бочча – як виступили юні спортсмени з Нікополя

Юні спортсмени з Нікополя

4 – 6 листопада в м. Ковель проводився відкритий Кубок Незламності Нації з бочча серед осіб з ураженням опорно-рухового апарату.

Боротьба за Кубок велася серед спортсменів з міст Києва, Одеси, Нікополя, Полтави, Рівно, Новояворівська, Золочіва ,Мукачево, Ужгорода, Любомль, Рожище, смт. Маневичі-Турійська-Ратне та Ковеля.

55 спортсменів змагалися у категоріях ВС1, ВС2, ВС4, ВС5 та в командах ВС2/ВС1. Було заявлено для змагань 12 команд ВС2/ВС1.м.Київ виставив 3 команди.

В змаганнях взяли участь нікопольські спортсмени – Мороз Андрій – у складі команди з Києва та Іван Мисляй – ДЮСШ-1 м. Нікополь.

Іван Мисляй посів 5 місце в особистому заліку. Андрій Мороз посів 1 місце в особистому и 1 місце в командній грі (де він був капітаном команди Київ-2). В командному заліку команда м. Київа виборола Кубок турніру.

Юні спортсмени з Нікополя

Вітаємо спортсменів, тренерів Олександра Горобченка та Антона Сєрова та бажаємо нових спортивних рекордів, мужності, витривалості, сили волі і волі до перемог, – йдеться у повідомленні міськради

Ще новини Нікополя: Спортсмени з Нікополя здобули призові місця на всеукраїнських та міжнародних змаганнях (фото)

Корисні посилання дивіться нижче

НСН у Телеграм

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
×