220
220

Дзюдоїсти з Нікополя здобули призові місця на всеукраїнських змаганнях (фото)

Дзюдоїсти з Нікополя

Дзюдоїсти з Нікополя здобули призові місця на всеукраїнських змаганнях. Про це повідомили у ДЮСШ «Трубник», передає Nikopolnews

28 жовтня у Дніпрі на великій арені спорткомплексу «Олімпійські резерви» відбувся Всеукраїнський турнір з дзюдо «Патріот» серед юнаків 2008-2009 рр.н.

У ньому взяли участь 159 учасників з Дніпропетровської, Запорізької, Харківської, Полтавської, Кіровоградської, Черкаської областей та міста Києва.

«Ці змагання пройшли в обласному центрі вже вчетверте. Вони присвячені Дню захисників та захисниць України. Цього року турнір також проходив в день, коли у всьому світі відзначали World Judo Day – день народження засновника дзюдо Дзігаро Кано та Всесвітній день дзюдо», йдеться у повідомленні.

Вихованці НДЮСШ «Трубник», які навчаються у Дніпропетровському фаховому коледжі спорту, також взяли у них участь. Раєв Давид в ваговій категорії 60 кг і Мулик Денис в ваговій категорії 50 кг стали срібними призерами змагань, а Рибалко Олександр (60 кг)  зайняв сьоме місце. Вітаємо спортсменів та їх тренерів-викладачів Олександра Темураєва та Володимира Задорожного з успішними виступами!