5 /5
Based on 5 ratings
100%

Купити квартиру в Дніпрі

2166
2166

«Діра замість стін»: мешканці Нікополя розповіли про пережитий обстріл

Мешканці Нікополя розповіли про пережитий ворожий обстріл 31 серпня. Про це розповіли журналісти сайту «Суспільне», передає Nikopolnews.

Енергетики у шоломах і бронежилетах лагодять лінії електропередач у Нікополі. Їх майже щодня пошкоджує важка російська артилерія. Вулицю, де живе Ольга, обстріляли вперше.

мешканці Нікополя розповіли

«Я була на роботі й зателефонувала мама, що до нас прилетіло Це все, що залишилося – діра замість стін. Тут була кімната мого молодшого сина. Тут – наша спальня», – розповідає власниця пошкодженого будинку Ольга.

Мешканці Нікополя розповіли про пережитий ворожий обстріл 31 серпня

мешканці Нікополя розповіли

Батьки Ольги були у хаті, коли половину їхнього помешкання зніс російський снаряд. Врятувало подружжя те, що готували обід у іншій кімнаті.

«Я он там лежав, тільки встав і тут – бабах! У мене у вухах дуже задзвеніло і одразу відпустило. Я вийшов на вулицю і бачу – у дім наш попало. Одразу пролунав і другий прильот десь збоку», – говорить батько Ольги.

мешканці Нікополя розповіли

Зараз родина збирає уламки будинку і оговтується від шоку.

«Я зараз нормально почуваюся, а дружина погано – плаче і плаче. Ми тільки півтора роки тому дах перекрили. Тримаємося», – зазначив чоловік.

Чоловік говорить, що виїжджати з міста попри обстріли, які тривають більше року, не планує. Натомість Ольга каже, що комунальники оглянули і допомогли прибрати житло. Вона сподівається на виплату коштів на відновлення домівки.

Корисні посилання дивіться нижче

НСН у Телеграм

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
×