Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
3501
3501

Треба розраховувати на свої сили: Олександр Саюк прокоментував повернення нікопольців додому

Олександр Саюк прокоментував повернення нікопольців додому

28 лютого під час своєї прес-конференції міський голова Олександр Саюк прокоментував повернення нікопольців додому. Повідомляє Nikopolnews.

Останнім часом, ситуація за кордоном змінюється. Через що нікопольці повертаються до рідного міста, яке знаходиться у зоні активних бойових дій.  Журналісти поцікавилися у Олександра Саюка, чи готова влада до повернення людей у Нікополь.

«Ми постійно викладаємо пропозиції від комунальних підприємств по набору людей на роботу. Водночас ми, як міська влада, не можемо вплинути на роботу заводу феросплавів та трубних підприємств. Тому вакансії у нас є. І якщо людині потрібна робота, то вона може її знайти», сказав Олександр Іванович.

Олександр Саюк прокоментував повернення нікопольців додому: відео

Також міський голова зауважив, що влада не проти повернення людей додому. До того ж людина має право повернутися додому разом зі своїми дітьми.

Під час прес-конференції також підіймалося питання щодо роботи дитячих садочків, які з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну не працюють у місті. А також, куди дівати дітей батькам, які повернулися додому і вийшли на роботу.

«Коли люди повертаються додому, то вони розуміють напевно, куди вони їдуть. В місто, де йдуть активні бойові дії, де не працюють дитячі садки. То батькам потрібно розраховувати, де будуть їх діти, коли вони вийдуть на роботу», додав Олександр Саюк.

To Top
Ще новини ⬇
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×