156
156

Шахісти з Нікополя вдало виступили на змаганнях

Шахісти з Нікополя вдало виступили на змаганнях. Вони взяли участь у змаганнях в Кривому Розі та Чехії.

Про це повідомили на офіційному сайті міської ради,  передає Nikopolnews.

З 1 по 9 березня в шаховому клубі криворізького ДЮСШ №3 проходив чемпіонат міста серед молоді з класичних шахів з підсумковим заліком у вікових категоріях до 14 та до 20 років. У турнірі взяли участь 26 шахістів (2004 року народження та молодше) з кваліфікацією не нижче за 3-й спортивний розряд, Серед них було 10 першорозрядників. Змагання проводились за швейцарською системою в 9 турів.

У цих змаганнях вихованець Нікопольського Будинку дитячої творчості та юнацтва Микита Бєляшевський посів 2 місце.  Він отримав медаль та грамоту від федерації шахів міста Кривий Ріг.

431526151 1731291340698120 3795449656254385188 n

У Чехії пройшов регіональний турнір (рапід) серед школярів «Гран-прі м. Літомержіце 2024». У ньому взяли участь 55 юнаків і Дівчат. Серед них був вихованець Нікопольського Будинку дитячої творчості та юнацтва Іван Поляков. На змаганнях він здобув Кубок Гран-прі!

Вітаємо шахістів та їх тренера!

Ще новини Нікополя: Спортсмени з Нікополя здобули призові місця на обласних і всеукраїнських змаганнях