На Нікопольщині сталася 241 пожежа від початку року: поліція і МНС-ники провели рейд

У Нікополі поліцейські спільно з рятувальниками провели протипожежний рейд, передає Nikopolnews, посилаючись на пресслужбу Нікопольського районного управління поліції.

З початку року через високі температури та безпечність громадян на території Нікопольського району сталося 241 пожежа, з них 83 в місті Нікополі, 120 пожеж сталося в оселях та 50 на відкритих територіях.

5 серпня  поліцейські Нікопольського районного управління поліції спільно з рятувальниками провели черговий профілактичний рейд спрямований на необхідність дотримання правил пожежної безпеки.

Цього разу правоохоронці пройшли парками та через зони відпочинку, а також провели роботу в приватному секторі міста Нікополя. Вони акцентували увагу громадян на небезпеку неконтрольованого вогню і роз’яснили алгоритм дії при виявленні пожежі.

Кожному співрозмовнику правоохоронці вручали листівки застережливого характеру і нагадували про адміністративну відповідальність.

Поліцейські навели приклади нещодавніх масштабних пожеж, коли через недбалість вигорали гектари сухостоїв та цілі села по Україні.

Вони повідомили, що чинне законодавство забороняє спалювання листя, сухої трави в місті і на присадибних ділянках і передбачає великі штрафи за порушення цієї заборони. Особи, які ігноруватимуть вимоги закону будуть притягнені до відповідальності за ст.77-1 (самовільне випалювання рослинності або її залишків) КУпАП. Також за ст.152 (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів) КУпАП.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

На Нікопольщині надзвичайники провели профілактичну роботу на підприємстві

Біля Нікополя сталася масштабна пожежа в екосистемі

Біля Нікополя сталася пожежа – згорів гараж

To Top