Нікопольцям погрожують відключати газ за борги

На Дніпропетровщині і в Нікополі, зокрема, зростають борги за газ. Постачальник погрожує відключати злісних неплатників, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на прес-службу ТОВ «Дніпропетровськгаз».

Неплатежі за газ клієнтів ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» перевищили 397 млн грн.

Порівняно з липнем заборгованість зросла на 3,5%. Найбільші борги за спожитий ресурс мають жителі Дніпра (109 млн грн боргу), Кривого Рогу (понад 64 млн грн) та Кам’янського (майже 46 млн грн). Також у список боржників потрапили домогосподарства з Нікополя (понад 16 млн грн боргу), Новомосковська (більше 8 млн) і Павлограда (6 млн грн).

У ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» завжди намагаються врегулювати питання боргів шляхом діалогу, не застосовувалися штрафи і пеня за прострочення оплати в період дії карантину. Але неплатники забувають про свої договірні зобов’язання перед постачальником і продовжують накопичувати борги. Так, майже 122 000 побутових споживачів більше трьох місяців жодного разу не заплатили за використаний ресурс, – відзначають в компанії.

Фахівці компанії звертають увагу злісних неплатників на те, що нещодавно президент підписав Закон №1657, яким скасовано заборону на час карантину обмежувати надання житлово-комунальних послуг у разі наявності заборгованості. Тепер така заборона буде діяти тільки в тих регіонах, де встановлено «червона» зона карантину.

У випадку виникнення труднощів з погашенням заборгованості компанія радить споживачам в подальшому не погіршувати ситуацію і звертатися до ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» за реструктуризацією, тобто укласти графік погашення боргу за газ частинами.

Громадянам нагадують, що розраховуватися за газ потрібно щомісяця до 25 числа. Для цього споживачі можуть використовувати онлайн сервіси:

  • Особистий кабінет на сайті 104.ua;
  • Чат-бот 7104ua в Viber;
  • Чат-бот 7104ua в Telegram;
  • Мобільний додаток 104 Mobile для Android або 104 Mobile Light для iOS.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

На Нікопольщині двом ОТГ відключілі централізоване водопостачання через борги (відео)

ЦВК відмовила нікопольцям у проведенні всеукраїнського референдуму

 

To Top