Нікопольцям пояснили, як заборгованість за послуги ЖКХ вплине на отримання пільг

Нікопольцям пояснили, чи вплине заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг на отримувачів пільг, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на Управління соціальної політики Нікопольської міської ради. Роз’яснення оприлюднене на офіційній сторінці пресслужби НМР у Фейсбуці.

У ньому зазначається, що наявність простроченої понад три місяці заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг не позбавляє громадян права на отримання пільг, а впливає лише на форму їх отримання з жовтня 2021 року.

Пільговики, які станом на 01.10.2021 року матимуть заборгованість, сума якої перевищує 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (340 грн.) отримуватимуть пільги, але у грошовій безготівковій формі через АТ «Ощадбанк».

Також, увагу громадян звертають на те, що особи, які мають право на пільги з оплати за житлово-комунальні послуги відповідно до чинного законодавства, можуть у будь-який час перейти на готівкову форму отримання пільг. Для цього  необхідно до управління соціальної політики Нікопольської міської ради подати відповідну заяву, зазначивши реквізити особового рахунку, відкритого у банківській установі, та документальне підтвердження про відсутність боргу. Пільга у готівковій формі надаватиметься з наступного місяця після подання заяви.

Всю необхідну інформацію щодо порядку призначення і виплати пільг можна отримати за телефоном: 0995408640.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Увага! Скасовано «карантинні» соціальні нормативи споживання комунальних послуг: які нормативи діють

Нікопольцям погрожують відключати газ за борги

Термінове звернення водоканалу до нікопольців

To Top