5 /5
Based on 5 ratings
100%

Купити квартиру в Дніпрі

1275
1275

[:ru]Подросток из Никополя убил бездомного в Покрове[:ua]Підліток з Нікополя вбив безпритульного в Покрові[:]

[:ru]В центральной городской больнице Покрова 15 августа скончался бездомный мужчина, тяжело избитый возле кафе “Визит” днем ранее, сообщает Nikopolnews, ссылаясь на издание Днепр Час.

Как стало известно корреспонденту “Днепр Час” из собственных источников, потерпевшего доставили в медучреждение с состоянии шока из-за травм печени, грудной клетки и живота. Пациент был “тяжелым”, медикам не удалось его спасти.

В нападении на бездомного подозревают 13-летнего ученика 7-го класса школы-интерната из Никополя. Подростка доставили в отделение полиции. Он полностью сознался в содеянном.

По данному факту было открыто уголовное производство по ч. 2 ст. 121 УК Украины. Сейчас решается вопрос об избрании ему меры пресечения.

Кстати, недавно “NikopolNews” писал:

Поліція Покрова шукає молодчика, який стріляв на вулиці

В Покрові на вулиці підрізали перехожего

В Покрові потонув молодий чоловік[:ua]У центральній міській лікарні Покрова 15 серпня помер безпритульний чоловік, тяжко побитий біля кафе “Візит” днем раніше, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на видання Дніпро Час.

Як стало відомо кореспонденту “Дніпро Час” з власних джерел, потерпілого доставили у медзаклад у стані шоку з-за травм печінки, грудної клітки і живота. Пацієнт був “важким”, медикам не вдалося його врятувати.

У нападі на бездомного підозрюють 13-річного учня 7-го класу школи-інтернату з Нікополя. Підлітка доставили у відділення поліції. Він повністю зізнався у скоєному.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 121 КК України. Зараз вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Поліція Покрову шукає молодика, який стріляв на вулиці

У Покрові на вулиці підрізали перехожего

У Покрові потонув молодий чоловік[:]

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
×